Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Benézhet az orvos uh-n egy...

Benézhet az orvos uh-n egy 12-13 hetes terhességet?

Figyelt kérdés

Vérezgetes miatt mentem dokihoz, aki megvizsgált, megnézett uh-val is, mindent rendben talált, levette az éves rákszűréses mintát is. 5 héttel később mentem vissza a leletért és mivel a vérezgetés továbbra sem szűnt meg. Megint megnézet uh-val is, mert ragaszkodtam hozzá, azt mondta minden kiváló, iud a helyén, megnyugtatott, hogy minden a legnagyobb rendben, biztos csak a stressz.

Ma voltam státuszon a legkisebb gyerkőccel és a védőnővel ahogy beszélgettünk felvetette, hogy nem vagyok-e terhes. Hallgatott egy szívhangot és azt mondta hall valamit. Most azért eléggé be vagyok pánikolva. Ha tényleg az vagyok, akkor legalább 15-16 hetes lehetek. Ennyire lecarta volna a doki a vizsgálatomat?


ma 17:09
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
60%
Magán nőgyógyász nem játszik? Hátha kapsz hamarabb időpontot
ma 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
60%

Ne csodálkozz a decemberi időponton...

Pont az ilyenek miatt, mint te, van feltorlódva a rendszer. Akiknek agybajuk van és nem nőgyógyászati

ma 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
90%
6-os vagyok. 46 vagy, túlsúlyos, a kórtörténetedben már szerepelnek nőgyógyászati gondok, ráadásul spirálod van. Ez inkább lesz hormonprobléma és/vagy kezdődő klimax. Tipikus hormonzavar tünet a rosszullét, vérezgetés ami járhat hízással (itt jön az ördögi kör, a túlsúly meg tovább gerjeszti a hormonzavart). Endokrinológus kéne, hormonpanel, cukorprofil stb. Ha a spirált látta az ultrahangon, akkor ha terhes lennék a babát is látta volna, pláne egy tizenhetest, ami már mozog és teljesen babaforma (egy petezsákot megtalálnak, nemhogy egy ekkora magzatot), egy laikus is kiszúrja a képen, nemhogy egy orvos.
ma 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
87%
Biztos védőnőnél voltál, nem egy látoknál? :)
ma 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

6 és egyben 23! Annyira remélem, hogy igazad lesz és holnap én magam fogom a leghülyébbnek érezni a parám és a kiírt kérdesem miatt. Tudom, hogy fogynom kéne. 186 centihez nagyon sok a 94kg.

Azóta folyamatosan pörgetem vissza az eseményeket. Utólag már bánom, hogy akkor nem néztem meg jobban a papíromat. Az is benne van, hogy az emlőkben semmi nem tapintható, pedig mindkét mellemben csomók vannak, félévente járok miattuk mammográfiára, de ő soha nem is vizsgálta meg őket. A méhsüllyedésem sincs rajta feltüntetve és ráadásnak mindkét ovárium fel van sorolva méretekkel, pedig nekem 20 éve csak a jobb van meg. Áááá Tudom, hogy nagyon hülye vagyok. Bocsánat, de teljesen ki vagyok akadva.

ma 19:53
 26/27 anonim ***** válasza:
75%
10 hetesen már baba formája van az ultrahangon és mozog, mint egy gumimaci.... még én is meg tudom állapítani.
ma 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
67%

46 évesen minek kínzod magad a fogamzásgátlással?

Simán elkötnek, de a férjedet még egyszerűbben és akkor nincs ez a para.

ma 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!