Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Benézhet az orvos uh-n egy...

Benézhet az orvos uh-n egy 12-13 hetes terhességet?

Figyelt kérdés

Vérezgetes miatt mentem dokihoz, aki megvizsgált, megnézett uh-val is, mindent rendben talált, levette az éves rákszűréses mintát is. 5 héttel később mentem vissza a leletért és mivel a vérezgetés továbbra sem szűnt meg. Megint megnézet uh-val is, mert ragaszkodtam hozzá, azt mondta minden kiváló, iud a helyén, megnyugtatott, hogy minden a legnagyobb rendben, biztos csak a stressz.

Ma voltam státuszon a legkisebb gyerkőccel és a védőnővel ahogy beszélgettünk felvetette, hogy nem vagyok-e terhes. Hallgatott egy szívhangot és azt mondta hall valamit. Most azért eléggé be vagyok pánikolva. Ha tényleg az vagyok, akkor legalább 15-16 hetes lehetek. Ennyire lecarta volna a doki a vizsgálatomat?


ma 17:09
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Még annyi, hogy a jelzőszál hová tud "elbújni"? Létezik, hogy felcsúszott az egész?

ma 18:01
 12/27 anonim ***** válasza:
72%

"addig verem az asztalt, míg valaki meg nem néz"


. Ha ennyi energiád van, mozogj egy kicsit, hogy segítsen a fogyásban.

ma 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
84%

Én orvost váltanék a helyedben.

Nőgyógyász helyett pszichológus valasztanék

ma 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha asztalveregetés helyett csinálnál egy terhességi tesztet???….
ma 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
#14: mondta, hogy hozza a férje majd reggel. Ez egy ilyen család.
ma 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
81%
Mindig van lejjebb.
ma 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Köszi, pszichológushoz már járunk, mert a gyerekek problémái miatt mind egyéni mind családterápián, sőt párterápian is résztveszünk.

Azért írtam, hogy verem az asztalt, mert ma ahogy felhivtam őket, kaptam decemberre időpontot. Azt egy kicsit későinek érzem. Lehet, hogy kibicként ez nektek vicces és szórakoztató, de nekem rohadtul nem az.

Én is azzal nyugtatom magam, hogy ennyire vaksi csak nem lehet valaki. Ugyanakkor már én is nála születtem és 46 vagyok, mi van ha...

ma 18:30
 18/27 A kérdező kommentje:
Én sajnos, ha megmondom a gyereknek, hogy x úton megyünk a vedőnénihez és y úton haza, abba sajnos nem fer bele, hogy z iranyba kitérjek. Üdv egy közepsúlyos értfogy auti 5 eves világában!
ma 18:32
 19/27 anonim ***** válasza:
84%
Az ilyen védőnőt eltiltanám a foglalkozásától.
ma 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Jó rendben van, leoltottatok, elismerem hülye vagyok, de a jelzőszálban még segítsetek kérlek! Az hova a francba tud eltűnni?
ma 18:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!