Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Benézhet az orvos uh-n egy...

Benézhet az orvos uh-n egy 12-13 hetes terhességet?

Figyelt kérdés

Vérezgetes miatt mentem dokihoz, aki megvizsgált, megnézett uh-val is, mindent rendben talált, levette az éves rákszűréses mintát is. 5 héttel később mentem vissza a leletért és mivel a vérezgetés továbbra sem szűnt meg. Megint megnézet uh-val is, mert ragaszkodtam hozzá, azt mondta minden kiváló, iud a helyén, megnyugtatott, hogy minden a legnagyobb rendben, biztos csak a stressz.

Ma voltam státuszon a legkisebb gyerkőccel és a védőnővel ahogy beszélgettünk felvetette, hogy nem vagyok-e terhes. Hallgatott egy szívhangot és azt mondta hall valamit. Most azért eléggé be vagyok pánikolva. Ha tényleg az vagyok, akkor legalább 15-16 hetes lehetek. Ennyire lecarta volna a doki a vizsgálatomat?


ma 17:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem veregessétek meg a védőnővek egymás vállát
ma 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak úgy felveti? Mire fel?


Nálunk egyébként pont fordítva: a védőnőnek szokása beparáztatni kismamákat azzal, hogy nem hallja a szívhangot, és sürgősségivel beutalja őket. Én nem adnék sokat erre.

ma 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak az a kérdésem hogy lehet egy védőnő ennyire hülye?


Nem, UH-n nemhogy az orvos, még te sem néznél be egy 12 hetes terhességet, de még egy 10 hetest se, már annak is gyerek formája van...


(Hormonos spirál mellett normális a barnázás)

ma 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezen a kérdésen hangosan felnevettem. Már megérte kiírnod
ma 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 babyboom567 ***** válasza:
100%
Ha jól értem spirálod van?Attól vérezgetsz
ma 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
12-3 hetes magzatot a legbénább géppel egy félvak orvos is megtalál. Ahogy ki is tapintható vizsgálat közben (megnövekedett méh stb). Amit a védőnő hallott az valószínűleg a te hasi aortád volt. De egy egyszerű terhességi teszttel 5 perc alatt megoldódik a kérdésed 🤷🏼‍♀️. De 12+ hetes magzatot kizárt, hogy uh-n ne venne észre bárki.
ma 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
A teszt pozitív lett?
ma 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
16 hetesen még nem szoktak szívhangot hallgatni a védőnők, mert nehezen találni. Bezzeg a tiéd megtalálta a nemlétezőt is.
ma 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Nálam jobban senki nem örülne, ha csak simán hü**e lennék! Az eddigi terhességeim alatt is folyamatosan véreztem, hol polipoktól, hol rá se jöttek mitől. Egy ideje folyamatosan émelygek, de úgy gondoltam, csak valami fincsi fertőzést hoztak haza a gyerekek, de ők megúszták, csak nekem passzolták át és belegondolva a melltartóim is "összementek" pontosabban nagyon kényelmetlenek lettek. Mondjuk ezek mindegyikét okozhatja a stressz, a kialvatlanság stb. Nem túl nyugalmas az életem.

Az én védőnöm is sokat keresgélt, mert elég kövér vagyok, ezért is csak annyit mondott, hogy hall valamit.

Holnap reggel bemegyek a rendelőbe és addig verem az asztalt, míg valaki meg nem néz, mert nagyon be vagyok gazolva. Az ellenőrzőszálat próbáltam kitapogatni, de nem érzem sehol. Igazából jó ideje nem tapogattam, mert nem túl aktív az ilyen jellegű életünk.

Tesztet majd a férjem hoz reggel. Addig meg fene megesz.

ma 17:45
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes. A doki látta volna. A védőnő hülyeséget beszélt.😀
ma 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!