Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Attól hallhatott meg a magzato...

Attól hallhatott meg a magzatom, hogy terhesség alatt 3-szor ettem fahéjas ételt, egyszer egy egész kis fazéknyi tejbegrízt jól megszórva fahéjjal?

Figyelt kérdés
ma 07:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt
ma 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted mi köze van ehhez a fahéjnak?
ma 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugye ezt te sem gondolog komolyan?!
ma 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
ma 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Sajnálom, ami történt, de a fahéj nem árt, hacsak nem nagykanállal megeszem egy kg-t.... terhes vagyok, rendszeresen eszek fahéjas dolgokat, jól vagyunk. Sőt az úgynevezett tiltó listás ételek egyszeri vagy néhányszori evése sem okoz bajt, csak, ha napmint nap eszed. Kb az egyetlen dolog ami a babára árthat a tengeri halak amikben lehet higany, a többi étel a szalmonella miatt árt de a kismamának leginkább... szóval felejtsd el, ez nem a te hibád volt!!!
ma 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, semmi köze hozzá.
ma 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom Kérdező! De ne hibáztasd magad, egészen biztosan nem te okoztad!


Nekem terhességi cukorbetegségem van és a legrosszabb hetekben mindenhez is kb 1 teáskanálnyi fahéjat ettem (rendezi a vércukrot) és még csak görcsöket sem okozott.

ma 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A fahéjnak ehhez semmi köze. Hányadik hétben történt? Mivel magzatot írsz, feltételezném, hogy 12. hét után történt. Nem vizsgálták meg, nem derült ki az ok?

Ha viszont első trimeszteri vetélés, az szinte mindig azért van, mert nem volt életképes.

ma 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!