Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már terhesen hányás-hasme...

Volt már terhesen hányás-hasmenős vírusotok?

Figyelt kérdés

Dokimat még nem érem el azért kérdezek.

Tegnap reggel kezdődően jött a hányás hasmenés, egészen máig 4x ment a hasam és 1x hánytam, tehá nem volt olyan vészes.

Viszont egyátalán nem aludtam jól az idegesség miatt mert szinte minden nagyobb magzatmozgásra keményedett a hasam és a derekamba is ilyen tompa nyomás érzet van, nemtudom hogy ez most a sok görnyedés a gyomorfájás miatt, a vesém a kevesett ivás miatt,vagy esetleg ne adj isten valami bajnak a jele. Nemtudom, hogy bemenjek e a kórházi ügyeletre ahol szülni fogok. Nem akarok senkit összefertőzni ott... :/ Görcseim nincsenek. Sokat se tudtam enni egész nap, magnézium bevitel is csúszott.. Nem akarom hogy baj legyen és ne legyen időbe észrevéve ha esetleg nyílik a méhszáj, de összefertőzni se szeretnék ott senkit, na értitek..oké hogy ma már konktétan azt érzem kutya bajom. Ti mit tennétek?



ma 08:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha ma már kutya bajod akkor biztos nem mennék sehova.

Inkább pihennék otthon 1-2 napot.

ma 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Volt, utolsó 1-1,5 hónapban, GDM-esként. Borzalmas volt, de a babának nem lett baja.

Szerintem ha ma már jól vagy, akkor ne menj be, egyél-igyál ami jól esik és pihenj.

ma 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ez a derékfájás? Éjszakai keményedés :/
ma 08:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt az első trimeszterben,elég durva volt mert egyfolytában hánytam és minden egyből kijött így bementem a sürgősségire és kaptam infúziót illetve B6-ot.Én nem mennék sehova ha elmúlt volna,szedjél magnéziumot
ma 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azt pont nem írtad, hány hetes vagy.

Lehet a jeményedésnek köze sincs az egészhez. Megint jön az eső. Simán lehet a front miatt érzed. Több magnézium és pihenés. Ha nem enyhül délutánig, és állandó, akkor nézzen meg doki.

ma 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
30 hetes leszek holnap és GDM es vagyok én is.
ma 08:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 32 hetesen kebabtól össze szedtem egy jókis fosós-hányós vírust de én kb óránként mentem hányni és ha egy csepp vizet is ittam akkor jött alul felül. Szóval én kiszáradás miatt mentem kórházba ott voltam 3 napig. Babának nem lett semmi baja.
ma 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt tavaly karácsony előtt, lázam is volt. Kegyetlen 2 nap volt, de ennyi. Most itt alszik a 6 hónaposom. A folyadék pótlásra figyelj.
ma 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!