Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyenkor érdemes lenne bemenni...

Ilyenkor érdemes lenne bemenni a kórházba?

Figyelt kérdés

10 hetes terhes vagyok, a kezdetektől fogva hányok, naponta van hogy többször, de az elmúlt 1 hét alatt 4 kilót fogytam és az utóbbi napokban alig tudtam enni 1-2 kiflinél többet, mert mindent kihanytam. Most ott tartok, hogy járni is nehéz pár métert mert már olyan szinten elvagyok gyengülve.

Annyi mindent olvastam már, hogy valakinél ez még normális stb. Hogy egyébként már egyszerűen nem tudom eldonteni, ilyenkor már menni kellene be vagy amúgy ez így normális és nem lesz baja a babának.

Ugye alig tudok enni, minden kijon, étvágyam semmi, most pedig erőm sincs már enni, örülök ha kitotyogok a wc-be.



#Terhesség, hányás
aug. 13. 09:27
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk nem kellett volna megvárni, hogy ennyire szarul legyél és fogyjál, hanem szólni a kezelőorvosnak, és akkor kaptál volna gyógyszert.
aug. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kaptam gyógyszert, szedtem is de 2 hét után ugyan olyan rosszul voltam, mondtam az orvosnak, azt mondta ez ilyen.
aug. 13. 09:44
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Bár érdemben nem rudok segíteni mert ennyire szarul nem voltam, de 8-10. Hét volt a legrosszabb rosszullétek szempontjából. Elvileg a 9. Héten tetőzik a hcg így azért rosszabb minden akkor.
aug. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez valószínűleg terhességi vészes hányás.Menj orvoshoz.
aug. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kajának is kellene maradni benned valamennyinek, de a folyadék is fontos lenne, főleg ebben a melegben. Gondolom az sem sok marad benned, és mivel egy hete hánysz, és ilyen meleg az idő, én a helyedben bemennék. Legalább egy infúziós folyadékpótlás, gyógyszer, ami ezt enyhíti.
aug. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Ma bemegyek,mert szerintem se jó ez így.
aug. 13. 10:09
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindenképp menj be. 1 hét alatt 4 kg rengeteg.
aug. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogy vagy Kérdező? Bementél a kórházba?
aug. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen, infúziók mellett is hánytam, végül 3. Nap kaptam a b vitaminnal erősebb csillapitot, utána lettem jobban. Szedem a vombit, bár addig is szedtem, de amellett is hánytam.

Szerintem az elmúlt időszak miatt mostanra szaradtam ki.

Egyébként már jobban vagyok, tudok enni, inni. 5 napig voltam a kórházban.

aug. 22. 01:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!