Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Faj a hasam, erdemes ezert...

Faj a hasam, erdemes ezert bemenni a korhazba?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A 33. heten jarok, es nemreg elkzdett fajni a hasam. Leet, hogy buta dolog, de nem tudom leirni a fajdalmat, hogy mitol van. Ossze-vissza ettem mindent, mert folyamatosan ehes vagyok, es nem birtam leallitani magam, szoval lehet, hogy csak a paradicsomleves-oszibarack-kakao kombinaciot nem dijazta a gyomrom. Viszont mi van, ha ez nem a gyomrom, hanem a hasam? megeri ezert orvoshoz menni?


Elore is koszi az ertelmes valaszokat.


2010. júl. 25. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem elképzelhető, hogy ettől a kombinációtól kifeküdt a gyomrod. Nagyon fáj? Hol fáj? Görcsölsz is? Van mensiszerű érzésed? Keményedik a hasad?
2010. júl. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha van Espumisan-od otthon, vegyél be. Én is voltam így nem is egyszer, néha tényleg nem tudtam eldönteni hogy mim fáj, de mindig a gyomrom volt a ludas. Reméljük neked is.

33 hetes ikres kismama

2010. júl. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valszokat. Kozben neztem, van egy kis barna folyasom is, most eloszor. Felhivtuk az orvost, azt tanacsolta, hogy menjunk be lecsekkltatni a korhazba, de nem akarok feleslegesen, ha nem muszaj. Kemenyedik sokat ahasam, mar hetek ota, erre azt mondtak normalis. Egyebkent kedden megyek orvoshozx, akkor van idopontom. Szerintek kivarhatom? Vettem egy langyos zuhanyt, de nem lett sokkal jobb....
2010. júl. 25. 23:37
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocs a gepelesi hibakert, nem kapcsoltam lampat :)
2010. júl. 25. 23:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy bementél e már, de szerintem nézesd meg magad, mert a barna folyás nem játék! Remélem minden rendben lesz. Majd írd meg, hogy mi történt!
2010. júl. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia utolso!


Tegnap nem mentem be, elmult a fajdalom, es ma reggelre a folyas is. Valoszinuleg csak a gyomrom lehetett. Holnap reggel megyek orvoshoz, legalabb megnezi a mehszajamat.


Koszi megegyszer mindenkinek, szep napot!

2010. júl. 26. 07:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!