Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nincs fogadott orvosom, és...

Ha nincs fogadott orvosom, és nincs jóslófájás, akkor azon a napon kell bemenni a kórházba, amikorra ki vagyok írva?

Figyelt kérdés
2009. máj. 2. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kell menni amikor megkezdődnek a fájások. Nekem sem volt jóslóm,és dokim se. szept.29re voltam kiírva. 28-án 4 órán keresztül voltak fájások de abbamaradta. 29-én este 9kor kezdődött,másnap reggel 8-10 perces fájásokkal mentem a kórházba,12.45re lett meg a kisfiam.
2009. máj. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én SZTK-s orvoshoz jártam. 1 héttel túlhordtam a fiamat és akkor minden nap CTG-re jártam, majd másnap reggelre behívtak szülésindításra. Szerencsére, akkor reggel már a fiam is kiváncsi lett a világra. Viszont fájásgyengeség miatt oxytocin-infúziót kaptam, stb... Szóval tették, amit kell. Attól, hogy nincs fogadott dokid, kötelesek ellátni ill. figyelni rád. Mondjuk nekem lehet, hogy szerencsém volt, mert hallottam cifrákat.... Én elégedett vagyok/voltam. Ja, doki nélkül szültem, a gátvarrást is a szülésznő végezte el.
2009. máj. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igy van, akkor kell menni, amikor jönnek a fájások. Az ügyletes orvos fogja levezetni a szülést...illetve a szülésznő.
2009. máj. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, azon a napon be kell menned a kórházba, és ha semmi jele a szülés beindulásának, akkor is kell naponta NST-re menned, hogy minden rendben van-e a Babával!

Szép szülést, és jó dokit kívánok!

2009. máj. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem sem volt fogadott doki,de a vége felé úgyis sűrűbben kell menned vizsgálatokra,nekem az NST s doki mondta,hogy a kiírt napon be kell mennem NST vizsgálatra,és ha semmi jele a szülésnek,akkor 2 naponta kell menni.

De majd szólni fognak,nyugi

2009. máj. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!