Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szulés elott mikor kell...

Szulés elott mikor kell bemenni korhazba?

Figyelt kérdés
Még nem szultem még egyenlore nem is szeretnék,csak kivancsisagbol kérdezem,h már mikor nagy fajdalmak vannak vagy mikorra ki van irva hogy szuletni kéne vagy mikor kell korhazba menni?koszi a valaszokat...20 lany
2009. okt. 30. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha elfolyik a magzatvíz,akkor egy gyors zuhany után azonnal.Ha ilyen van,akkor azt mondják,hogy a baba még nem akarna jönni csak muszáj neki:)

Ha fájással kezdődik,akkor mérni kell,ha nem laksz messze, a kórháztól elég 5 perceseknél bemenni.Ilyenkor a baba már kész van a születésre,ki akar jönni:)

A kiírt időpont abból a szempontból mérvadó,hogy tudják mikor kellene szülnöd és be fektetnek illetve ettől az időponttól gyakrabban nst-znek:)


Ada és Abigél:)

2009. okt. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én úgy tudom, hogy ha a kiírt időpontig nem született meg a baba, akkor mindenképpen befektetnek. Legalábbis nálunk így van. (Komárom-Esztergom megye)

2009. okt. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha véreznél akkor is irány a kórház.

Én úgy tudom, hogy ha folyik a magzatvíz, akkor nem zuhanyozgatni kell, hanem pattanni a kocsiba, vagy azonnal hívni a mentőt és addig nyugodtan feküdni, mert a szivárgó víz előre sodorhatja a köldökzsinórt, ami a baba életébe is kerülhet.

2009. okt. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!