Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyik nap erős hányinger,hányá...

Egyik nap erős hányinger,hányás másik nap csak émelygés de kibirható,mi lehet ?

Figyelt kérdés

Sziasztok,ma vagyok 6hetes és 4napos kismama 😊

Tegnap voltam orvosnál,minden rendben van,van a picinek szivjangja,de mivel volt már egy vetélésem,és voltam vizsgálatokra így az orvosom clexant írt föl napin1x szúrni,és napi 2x progesteron tablettát

Eddig minden egyes nap nagyon hányingerem volt ,hánytam is viszont ma reggel alig volt hányingerem,és egész nap szinte csak émelygek,nem durva annyira mint általában,lehet begolyásolja a gyógyszer amit kaptam??

Járt már így valaki?

Kicsit megijjedek,ha akár csak egy pár pillanatra is ,,jobban vagyok,, a megszokottnál😅😅

Ez már lehet paranoia,nem tagadom csak annyira szeretnénk ezt a kis csodát♥️🙏

Köszönöm ha valaki valami okosságot tud nekem írni ♥️



aug. 29. 16:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne? Semmi.

Igen, ez paranoia.

aug. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hogy te milyen kedves vagy😊

Mindne jót neked ♥️

aug. 29. 16:19
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a terhességtől van. Ez ilyen. A clexane nem okoz ilyen tüneteket.
aug. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊
aug. 29. 16:29
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, a tünetek jönnek mennek sokszor. Nekem is volt olyan, hogy egyik nap szinte a víz sem maradt bennem, folyamatosan émelyegtem, hánytam napi többször. Másnap szinte semmi. Aztán újra napokig rosszul voltam 🤷🏼‍♀️. 14.hétig ezt ment, aztán elmúlt.
aug. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
kb 20.hétig csak napi 3-4 szem B6-tal bírtam ki, olyan hányingerem volt mindkét terhességemnél. Orvosoddal beszéld meg, de csodálkozom, hogy magától nem javasolta a B6-ot.
aug. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam 3 terhességemből 2-nél. Ahogy észrevettem, 2. babánál kajafüggő volt, ha egy étel picit is zsíros volt, borzalmasan voltam. De pl 3. babánál nem találtam összefüggést, voltak jobb és rosszabb napok. (Az elsővel meg minden mindegy volt, hánytam bármitől)
aug. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem terhes vagy. :D

Viccet félretéve ez ilyen, ráadásul a progeszteron tud rontani a helyzeten, én nagyon rosszul voltam tőle. Vagyis mondom inkább úgy, hogy még rosszabbul, mint nélküle...

aug. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Drágák vagytok ♥️♥️♥️ köszönöm ♥️
aug. 30. 07:20
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy voltam. Egyszer hánytam egész terhességem alatt, hol émelyegtem, hol semmi bajom nem volt, így ment végig a 22. hétig, utána mintha elvágták volna. Végig minden rendben volt. Azóta már 3 éves a fiam. Szóval nyugalom semmi baj nincs.😊
aug. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!