Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vészes hányós kismamák! Az...

Vészes hányós kismamák! Az epehányás jellemző volt nálatok?

Figyelt kérdés

Most vagyok a 24. Héten és bár mostmár az ételt nem hányom ki és tudok enni, van hogy napközben is epét hányok két étkezés között.


Ti is voltatok így?



szept. 6. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Sajnos igen. A 3. trimeszterben volt a legdurvább. Mindkét terhességemnél.
szept. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
8%

Ne itt.

Keress egy orvost és kérdezd őt.

A háziorvosod is 1000x okosabb mint mi itt a gyakorin együttvéve.

A terhesség komoly dolog!

Jó egészséget!

szept. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Persze, tudom, én a tapasztalatokra vagyok kíváncsi, akik átélték ugyanezt, jövő héten például belgyógyászatra és endokrinológiára is mennem kell, ha nem muszály akkor gasztroenterológiára is nem mennék... Paramaminak sem akarok tűnni meg hipohondernek sem a házi orvos előtt, ezért is lennék kíváncsi hasonló kismamák tapasztalataira először
szept. 6. 14:37
 4/6 A kérdező kommentje:
Jaj és köszönöm szépen a jó kívánságot! :)
szept. 6. 14:38
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Igen, minden reggel, amikor nem volt étel a gyomromban, de én a kaját is kihanytam mindig.
szept. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Írass fel vombeet az orvosoddal! Nem olcsó gyógyszer de megéri, egy igazi csoda, amit velem művelt. Nélküle egész nap hánynék. (20 hkm)
szept. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!