Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes terhesen epehányás?...

15 hetes terhesen epehányás? Volt már így valaki? Baj lehet?

Figyelt kérdés
2016. dec. 6. 12:06
 1/7 anonim válasza:
100%
Szia! En 8 hetes vagyok es elkaptam egy virust amitol egesz nap hanytam. Minden kijott belolem a viz is. Epet is hanytam mar a vegen. Halistennek nem lett semmi baj ☺
2016. dec. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is sajnos minden reggel epét hányok. Eddig semmi baj nem volt. Javasolták a b6 vitamint hanyinger ellen mert a hanyás miatt az összehúzódások amúgy nem tesznek túl jót, de nekem semmit nem ert a b6
2016. dec. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
persze a másodikkal 35 hétig hánytam. nyilván sokszor epét is. most is hánytam már de nem annyit. egyikkel sincs semmi baj
2016. dec. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Epét akkor hánysz, ha hányni kell, de nincs semmi a gyomrodban. Semmiben nem különbözik attól, hogy egy nemrég megevett hamburgert hánynál-e ki.
2016. dec. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat. Nem vagyok megnyugodva mert mindent kihányok a folyadékot se tudom pótolni :(
2016. dec. 6. 17:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a folyadékot sem tudod pótolni, akkor irány a kórház, hogy adjanak infúziót. A kiszáradni nem kellene azért.
2016. dec. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem mindegy miota..a babanak egyebkent caloszinuleg semmit nem árt..te pedig lassab kortyonkent igyal..a kaja egyelore azerintem nem lenyeg most..leirasodbol nekem az jon le,hogy eddig nem hanytal igy valoszinuleg beszedtel egy virust..en 38hetesen kaptam el...nem volt egy nagy elmeny..de kb. 12 ora hanyas utan elmúlt es harmadnapra mar osszeszedtem magam,jol voltam...

Kitartast

2016. dec. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!