Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szült már valaki úgy hogy...

Szült már valaki úgy hogy méhen belül több miomája volt?

Figyelt kérdés
Császárral szültem 4 hónapja akkor vették észre az orvosok hogy tele vagyok miomával kb 2cm-esek.Nagyon szeretnék majd kis tesót milyen kockázata van ha így esem teherbe? mikor szüljek jobb mihamarabb? Persze orvossal is fogok erről beszélni!De szeretnék megnyugodni.Járt valaki hasonló cipőben? 28 éves vagyok.

2016. dec. 5. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A miómák elhelyezkedésétől függ. Nekem egy 5 centis és egy 2 centis van, de elhelyezkedésük miatt a dokim a mihamarabbi teherbeesését javasolta, ami szerencsére sikerült is. Más nödoki már kivette volna a miómákat, szóval nem volt egyetértés az ügyben, nem mindegy, hogy a méhed felé, vagy a másik irányba nőnek, szóval mindenképp dokinak kell eldöntenie, hogy terhesség előtt kiszedjék-e a miómákat, vagy sem.
2016. dec. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Méhfalon belül van. Jó lenne nekem sem kéne ki venni előtte Neked növekszik? Hanyadik hónapban jársz?
2016. dec. 7. 15:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!