Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erősödő rosszullétek 11.héttől?

Erősödő rosszullétek 11.héttől?

Figyelt kérdés

11 hetes terhes vagyok és most erősödtek fel igazán a rosszulléteim. A 6.héttől folyamatosan émelygek, nemigazán tudok megenni semmit, hánytam is néha. Viszont most, hogy a 11. hétbe léptem konkrétan még a pár korty víz is kijön. Nem tudom mit ehetnék, ihatnék. Ropi, gofri, keksz, pufi... semmi nem marad benn, még egy falat sem. Közben meg érzem, hogy éhes vagyok, korog a gyomrom, de már nem merek semmit megenni, meg nem is tudok.

Magnéziumot szedek napi 3 tablettát, bár már azokat is nehezen nyelem le.


Normális egyáltalán h ilyenkor erősödik be a rosszullét, mikor elvileg el kéne múlnia lassan..?

Más is volt így? Végig ez lesz vajon..? nagyon aggódom..

Salvus víz segíthet?



aug. 23. 06:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A kaja nem lenyeg annyira, igyal amennyit tudsz. Nem muszaj pont vizet inni, en pl azt kihanytam azonnal, de nekem a tea bent maradt pl, probalkozz massal.

Ha minden folyadek kijon beloled, semmi nem marad meg, akkor irany az orvos.

Salvus viztol szerintem csak jobban hanynal, undorito az ize :D


Nekem hullamzo volt a tunetek megjelenese es erosodese, vegul a 24. hetig hanytam, de a 18. hetig volt durva, utana mar csak napi 2-3 alkalom, azt mar komolyan megszoktam 🤣

Nagyon nehez ez az idoszak, de arra kell figyelni, hogy ne szaradj ki.

aug. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a 6. Héttől a 7. HÓNAPIG kihánytam a vizet is, majdnem kórházba is kerültem mivel a terhes vitamint és a vizet is kihánytam fél órán belül. 7. Hónaptól meg annyira nyomta a bordámat a kis lábával hogy azt hittem epe kövem van mert minden moccanat fájt. Ettől függetlenül egészségesen született 51 centivel és 3350 grammal a lányom 3 héttel hamarabb a kiírtnál. Megnyugtatott az orvos hogy ami kell neki azt úgyis kiszedi belőlem 🤷 , de így is lett, pedig paráztam nagyon hogy baja lesz.
aug. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, egyébként hajas babám lett utolsó hónapban azt hittem szét maródik a gyomrom. Egy héten egyszer ha már nagyon gáz volt a helyzet akkor ittam 2 deci vizet egy fél kiskanál szódabikarbónával. De szigorúan csak egy héten egyszer.
aug. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2-3 vagyok, elfelejtettem írni hogy egyébként nem ijeszteni akarlak. Azt mondták nekem hogy legtöbb esetben ezek a rosszullétek a 3. hónap végére elmúlnak. (Mondjuk én pont be*optam mert nem múlt el. 😂) De ez nem azt jelenti, hogy nálad sem fog. Kitartást. 🥰
aug. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kismama , minden terhesség más , minden nő szervezte más , és másképp reagál .

Van akinek az egész terhessége alatt semmi baj semmi rosszul lét , van akinek csak az elején , van akinek csak a kozepnel van valami és meg sorolhatnám .

Lehetséges , de ne legyen így hogy sajnos egész terhesseged alatt rosszuletes leszel.

Ne aggódj ez Normalis .

Ki tartást:)

Üdv, 26 hetes kismama

aug. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!