Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai terhesség, rosszullét?

Korai terhesség, rosszullét?

Figyelt kérdés

Holnap kellene megjönnie, de csináltam tegnap egy tesztet, mert fájnak a melleim, és rajta is vagyunk a babarojekten.

Pozitív lett a teszt, vettem egy clear blue digitális tesztet, az 2-3 hetesnek írta.

Azóta minden bajom van, a jobb oldali petefészeknél majdnem egésznap érzem a szúrkálást,vagy görcsölést de az elviselhető.

Hányingerem van, ég a gyomrom, és szédülök.

Ez ilyen korai esetben normális vagy kezdjek el

aggódni?

Ő már a 2.baba lenne, az elsőnél nem volt semmi ilyen tünetem.


júl. 20. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Minden terhesség más, ne hasonlítgasd az előzőhöz.
júl. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Normálisnak normális, de én lehet megtippelném, hogy ikrek. Persze nem vagyok sem orvos, sem okoskodni nem akarok, csak az ennyire korai tünetek, meg hogy a digitális már a nemvárt előtt 2-3 hetet ír, az azt jelenti, hogy már elég magas a hcg ahoz képest, amennyinek “kéne” lennie. De ez csak egy tipp. Viszont bajt semmiképp nem jelent. Boldog babavárást! :)
júl. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#2-es, szerinted mikor kéne elmennem orvoshoz? Nem akarok túl korán sem menni, de már megesz a kíváncsiság is😄

júl. 20. 19:43
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Még egy 2-3 hetet minimum várj, ha nem akarsz csalódott lenni, és szeretnél már szívhangot is hallani :)

#2 voltam

júl. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, én is kb így gondoltam😊
júl. 20. 19:49
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A lányomnál nàlam is többet mutatott a CB. 3+

De nem volt iker, csupán kislány :) A lányoknál magasabb általában a hcg, bár igazából nem szignifikáns a különbség ebben az időszakban. A 2-3 az egy teljesen korrekt eredmény 1-2 nappal a menstruáció előtt. Én ebből nem tippelnék ikrekre.

júl. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!