Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi rosszullét 1,5...

Terhességi rosszullét 1,5 hétig tartott?

Figyelt kérdés
7+4napos terhes vagyok. Tegnap voltam orvosnál, aki picit megijesztett, mert mielőtt megvizsgált volna, kérdezte hogy vannak-e tünetek, de mondtam, hogy csak másfél hétig tartottak. Azt mondza, ez nem szokott jó jel lenni, majd miután megvizsgált, mindent rendben talàlt, volt szívhang is. Azonban félek, hogy gond lesz, csak még nem mutatja jelèt. Más is volt így esetleg, hogy csak eddig tartott nála a rosszullét? Egyedül a mellfeszülés maradt meg.
aug. 8. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Majd visszajön a rosszullét ne aggódj, de ha szerencséd van akkor nem.

Ha az orvos mindent rendben talált, kár magadat turbozni, hiszen minden rendben van.

aug. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs milyen orvosod van, de váltsad le. Ilyet nem mondunk orvosként. A tünetek jönnek aztán mennek. Egyik nap ilyen másik nap meg olyan. Lehet 1 hét múlva elkezdesz hányni.
aug. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az elsőnél soha nem is jöttek a tünetek. Arra mit mondana a hülyéje?
aug. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fura, hogy ezt mondta. Én egész terhesség alatt hánytam, kb. kéthetente maradt ki két nap, amikor teljesen elmúlt a hányinger, de utána mindig visszajött. Több dokit kérdeztem erről, azt mondták, hogy teljesen mindegy ha elmúlik, semmit nem jelent.
aug. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy hét, amíg elmúlt a hányinger, ez totál normális. Az is, ha vissza se jön.
aug. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért mondott ilyet a doki, nagyon eltérő kinek milyen tünet van vagy nincs. Én pl. olyan szerencsés voltam, hogy egyáltalán nem volt hányás vagy hányinger. A 8-10. hét körül volt néha egy kis émelygés, rossz gyomor érzés, de az pár korty kólára vagy pár falat ételre elmúlt.
aug. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!