Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek a folyamatos...

Mit tegyek a folyamatos rosszullétek ellen?

Figyelt kérdés

8 hetes vagyok, ezidáig folyamatosan rosszul voltam: gyengeség, fáradtság, hányinger, gyomorfájdalom, böfögés.

Ma már hánytam is 1x.


Gyenge vagyok hetek óta, a szoba, a ház, udvar elhanyagolva :( Építkezünk, mellette a férjem 12 órázik.


Dolgozni még járok, ezt a hónapot szeretném kihúzni, már csak 2 hét.


Testileg lelkileg rosszul vagyok, pozitív szeretnék lenni, hogy a baba is jól érezze magát, de nem megy :( Napról napra élek, van, hogy csak zuhanyozni kelek fel este.


Femibion 1-et szedek, szerintem nem ettől vagyok rosszul, vagy mégis? Szedjek mást? Még magne b6-ot szedek.


Próbálom a kajákat, italokat, kifli, gyümölcs, zöldség, almaital, tej, kóla, limonádé, semmi sem segít


Köszönöm!


júl. 19. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Ezt tul kell elni. Nem kell most ezen feszulni, hogy “pozitiv” legyel meg rendben legyen a haz, kert, kit erdekel.

Gyerek mellett se plesz konnyebb, akkor is el kell fogadnod, hogy nem tudsz mindent megcsinalni.


Tul kell elni ezt az idoszakot, aztan jobb lesz nyugi :)

júl. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Engem a ludea mentett meg a rosszul létektől. Vényköteles gyógyszer.
júl. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia nálam is ez volt reggel rosszul voltam de ettem mielőtt kikeltem az ágyból és jobb volt na de este jött a pokol…este 5-6tól jött a hányinger,gyomorfájdalom,böfögés, fáradság.Ha ettem vacsira akkor azt hánytam ki ha nem ettem akkor gyomorsavat.6.héttől a 16.ig tartott.

Egész nap fáradt voltam szinte semmit nem csináltam este 5ig dolgoztam hazamentem egy gyors zuhany és szenvedtem az ágyban amíg el nem aludtam valhogy. Nagyon kegyetlen időszak volt tényleg. Próbáltam mindent …séta,semmi nehéz étel,erős szagok,gyömbér,vitaminok,tabletta de semmi sem segített csak az idő

El fog múlni elöbb utóbb és ne aggódj a házimunka miatt

Én is femibiont szedtem nem attól volt

júl. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez volt 20. hétig, szinte csak pirítóson meg kekszen éltem. Sajnos nincs rá tuti megoldás, át kell vészelni.
júl. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is nagyon rosszul voltam az elején. Szörnyű volt :(


Segített viszont barátnőm tanácsa, hogy a terhesvitamint közvetlenül lefekvés előtt vegyem be. Ha nem is múlt el teljesen, de sokkal jobb lett rögtön a helyzet! Hátha neked is segítene.

júl. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Terhesvitamint vacsival vettem be. Illetve nekem a 9. Hétig volt rossz utána elkezdett fokozatosan jobb lenni. 12-14. Hétre minden elmúlt szerencsére. Arra készülj, hogy általában tünetek szempontjából a 9. Hét a legrosszabb, ha középidőben volt az ovud.
júl. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok 7 hetesen. Bár én eddig nem hánytam, de a nap nagyrészében émelygek, gyenge vagyok, nem tudok enni. Aludni sem igazán tudok, így nekem is úszik a lakás és én is kivagyok most emiatt. Épp felújítás, költözés előtt állunk, fogalmam sincs, hogy fogok tudni bármit is csinálni majd.


Én Elevitet szedek egyébként, de nemhiszem h amiatt lenne bármi is.


Valahogy túléljük, kitartást!

júl. 21. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja azt kihagytam, hogy ami kicsit enyhíti a hányingert nálam az a citromos víz.
júl. 21. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!