Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A folyamatos rosszullét miatt...

A folyamatos rosszullét miatt alig bírok enni! Lehet ebből baj?

Figyelt kérdés

Első trimeszter, vitaminokat szedem, folyadékot iszok rendesen, meg persze eszem is, de nem bírok "eleget" enni, néha alig.

De egyszerűen nem bírom.


2022. jan. 3. 19:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nálad mi az "elég", de ha iszol eleget, szeded a vitaminokat és valamennyit még enni is tudsz, akkor nem lesz semmi gond.
2022. jan. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Az eleget arra értem, hogy mindenki cseszeget, hogy egyek többet, meg nem fejlődik így a gyerek majd stb, és felidegelnek, hiába mondom, hogy próbáljatok már enni mikor hányingeretek van, csak okoskodnak.
2022. jan. 3. 19:16
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha hetekig SEMMIT SEM ennél, akkor sem lenne a babábak baja, a tartalékaidból annyit használ el, amennyire szüksége van!

Ha nem esik jól az étel, ne egyél, nem érdemes eröltetni.

(Mellesleg ezek a "jó tanácsok" okozzák a kismamák borzasztó mértékü elhízását!)

2022. jan. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ó, nyugi, nem vagy egyedül! Én is undorodom mindentől szinte, a mai menü 2 péksüti, egy müzliszelet, sok víz és vitamin volt. Hányok is legalább naponta 1x-2x. Nemsokára elmúlik. Kitartás addig is! 🥲🥴

8+1 hkm

2022. jan. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 6 kilót fogytam az első trimeszterben :’D Kb ciniminist meg babapiskótát tudtam enni, minden mástól rosszul voltam. Engem is zaklattak hogy muszáj enni stb, de ha nem ment hát nem ment. Szerencsére a 13. héten mint amit elvágtak, jöhet minden mint régen… semmi baja nem lett a bébinek :)
2022. jan. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Első trimeszterben nem gond, a magzat még nagyon kicsi, nem igényel semmi többlet tápanyagot a tested.
2022. jan. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 6+6napos vagyok. Már egy hete biztos tart a hányinger, de egyre rosszabb, főleg akkor érzem mikor kezdek éhes lenni, termeszetesen egyszerre sokat nem birok enni, csak mini adagokat, ugyhogy hamar megéhezek. Előző terhességemnél is volt hanyingerem, de most ez rosszabb, de lehet csak a masfél évesem miatt, kiszivja belőlem az életenergiát. 😄 Nekem a nyers zöldségektől nincs undorom, ugyhogy ma bevasaroltam, gyümölcsből, meg zöldségből. Ne erőltesd ami nem megy, mert akkor csak hányni fogsz.
2022. jan. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Én az egész terhesség alatt nem ettem semmit, vagyis mindent kihánytam, gyerek tökéletes súllyal született, nincs vitaminhiánya, mindent ki tudott szívni belőlem.

Előnyök: lapos lett a hasam szülés után, kevesebb lettem 10 kg-val, mint teherbeesés előtt.

Hátrányok: vitaminhiány, vashiány, nem volt tejem és persze undorító hányni 7 hónapig.

2022. jan. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Annyi, hogy én nem hányok, nem tudom ez jó-e? Csak ez a hányinger meg émelygés van, és többnyire nem is reggel, hanem délután meg este. Pl most.

Én kb korpovit kekszet meg sós zöldséget bírok szinte.

2022. jan. 3. 20:06
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális. Nem mindenki hányja végig ezt az időszakot, van aki csak émelyeg. Hány hetes vagy?
2022. jan. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!