Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A folyamatos rosszullét miatt...

A folyamatos rosszullét miatt alig bírok enni! Lehet ebből baj?

Figyelt kérdés

Első trimeszter, vitaminokat szedem, folyadékot iszok rendesen, meg persze eszem is, de nem bírok "eleget" enni, néha alig.

De egyszerűen nem bírom.


2022. jan. 3. 19:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is "csak" émelyegtem, a 8 durva hetem alatt ha összesen 3-4x hánytam kicsit. De akkor sem tudtam úgy enni, mint előtte.

Jó-e, hogy nem hánysz?! Ez cuki, de szerintem ha újraolvasod, te is látni fogod, milyen badarságot kérdeztél :D

2022. jan. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csak hányinger volt reggeltől estig, egyszer sem hánytam. Ez sem volt piskóta, de lényegesen jobb mint hányni :)
2022. jan. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
9 hetes vagyok.
2022. jan. 3. 20:38
 14/18 anonim ***** válasza:
79%
Plusz egy jó tanács: ne olvasgass terhesség idején való helyes táplálkozásról cikkeket :D Azt férfiak írták vagy olyan nők akik nem szültek vagy akik valami nagyon ritka véletlennek köszönhetően valami értelmeset kívántak enni a terhesség alatt. Ilyesmivel ne is feszkózd magad :)
2022. jan. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Hát csak úgy értem, hogy ugye nyilván nem jó hányni, csak hányás után legalább van az a megkönnyebbülés érzés (vagyis életem eddigi hányásai után volt :D), itt meg semmi, csak ez a folyamatos rosszullét.
2022. jan. 3. 20:40
 16/18 A kérdező kommentje:
Igen, azért is írtam ide, mert sokkal hitelesebb olyanoktól érdeklődni akik keresztül mentek rajta, és nem íróasztal mögül okoskodnak.
2022. jan. 3. 20:43
 17/18 anonim ***** válasza:
87%

12 nem jobb, van benne tapasztalatom, a hányinger a rosszabb, főleg ha állandóan van.

Hánysz, vagy hányingered van, nem tudsz bevinni ételt a szervezetedbe, ilyen szempontból ugyanaz.

A magzatoknak mindegy, mert kiválóan elszívnak mindent az anyai tartalékokból, még a koncentrációs táborokban, háborúkban is normál súllyal született a babák nagy része.

2022. jan. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is 9 hetes vagyok, 6 .hét óta émelygek egésznap! Hányást megelőző állapot! Egyszerse hánytam!

Nekem ő a második terhességem , az elsővel nonstop hanytam…

Kitartás😃

2022. jan. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!