Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hogy terhes vagyok?

Lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

2 alkalommal nem jott meg már. Teszt negativ mindig.

1-2 napja csak barnas folyasom van de ennyi nem indul meg a vér, görcs is csak enyhe. Lehet pcos-től vagy baba lehet? Fel eve hagytam abba a fogamzasgatlot


ma 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Teszt negativ, szoval azt nem hiszem.

De nyilvan orvos nelkul csak talalgatni lehet, hogy mi a baj.

Kerj idopontot 🤷‍♀️

ma 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hcg vérvétel esetleg?Lehet bármilyen hormonális gond is,de extrém ritka esetben a hcg nem választódik ki vizeletben,és akkor a teszt negatív marad,hiszen erre a hormonra reagálna.Ezt az eshetőséget elvetheted,ha valaha volt már pozitív vizeletteszted.
ma 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Felesleges vervetelre mennie, ha tegyuk fel, terhes, akkor azt az orvos mar boven latni fogja ultrahangon. Ertelmesebb felkeresni egyet, mert sanszosabb az, hogy nem, szimplan csak valami miatt nem jon meg neki.

Lehet ez akar a gyogyszertol is, nekem is nagyon osszekavarodott utana a menstruaciom, mint a meseben. Hol volt, hol nem.

ma 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy lát valamit az orvos, lehet hogy nem.Ha mondjuk ebben a ciklusban esett teherbe, akkor semmit nem fog még látni,ráadásul ki tudja mikor kap időpontot.A hcg vérvételre elmehet már holnap is,nem kerül extrém sokba,és holnapután tudja az eredményt.De persze ő tudja.Meg azt is,hogy volt-e már valaha pozitív tesztje,mert akkor megint felesleges a vérvétel, akkor tuti nem terhes.
ma 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!