Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetesen mennyit kellene...

22 hetesen mennyit kellene mozogni a babának?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete érzem rendesen és minden nap hogy mozgolódik, de már most 3-4napja nagyon el van lustulva alig akar életjelet adni magáról, rám meg mindig a frász jön hogy mivan. Azt hozzá teszem hogy mellső fali mélyen tapadó a méh lepény gondolom ezis valamilyen szinten közre játszik, a másik meg hogy igazából csak háton fekve érzem igazán. Szerintetek?
ma 08:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondták, az a lényeg, hogy minden nap érezzem legalább egyszer. Nekem is melsőfali lepényem van, és én is csak a 20. hét körül kezdtem érezni, de nekem is elég lusta. 🙂 Most 32 hetes vagyok és csak olyan 3-4 hete mozog annyit, hogy már nem aggódom.
ma 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen abban az időben. Szintén elöl fekvő lepény. Csak a végén lett aktív. Illetve, ez hülyeség, mindig aktív volt, az ultrahang is bizonyította, csak amíg kisebb és gyengébb felfog annyit a lepény, hogy gyengén vagy sehogy ne érezd, ha épp úgy fekszik. Nekem óriás bébi lett, mégse volt soha fájdalmas vagy kellemetlen, a végén se. Nem is értettem a többiek miről beszélnek. Pedig nem hipotón, vagy ilyesmi, kint jó erősen tud rúgni. Kedvence a császár sebem pelenkázás és öltözés közben...

Amúgy én olyankor megdopplereztem. Azt úgy utálta, hogy azonnal menekült a másik irányba. Elég volt, hogy azt megéreztem, a szívhang már nem is érdekelt 🤣

ma 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!