Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire normális 28 hetesen,...

Mennyire normális 28 hetesen, ha egésznap nem érzem a mozgását?

Figyelt kérdés

Eddig elég aktív volt szinte mindennap, de ma szinte nem is éreztem mozogni.

Előfordulhat ilyen?

Vagy gond lehet?

Esetleg van valami praktika, amivel elő lehet idézni, hogy mozogjon?



szept. 16. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szinte, vagy egyaltalan nem. A ketto kozott hatalmas a kulonbseg.
szept. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nagyon apró, enyhe mozdulatokat

időközönként igen.


Csak ennél jóval gyakoribb és intenzívebb szokott lenni.

szept. 16. 16:53
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Valószínűleg a front miatt ilyen, de én a helyedben inkább bemennék a kórházba megnézetni.
szept. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézesd még inkább, ha van egy anyai megerzesed, nekem ezt mondta anno a védőnő. Minden jót!
szept. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy én lakok sz*r helyen, de mikor 2x bementem vérzés miatt, akkor is kb arra céloztak, ha más bajom nincs, és csak minimális volt, akkor nem lett volna muszáj bemennem :S

/Hüvelyfali volt, de ezt én nem tudhattam./


Emiatt félek, hogy elhajtanának...

szept. 16. 18:31
 6/8 anonim ***** válasza:

35 hetesen mentem be ezzel. Ott nem úgy ment, hogy "jaj, csak csináljanak egy UH-t, hogy megnyugodjak". Közölték, akkor vizsgálnak meg, ha felvetetem magam fekvőbetegnek az osztályra.


Egyébként nem volt gond, de ott úgy volt, a 3 étkezés utáni 1 órában számolni kellett a mozgást. Ha megvolt a 10-10-10, akkor ok. Szóval én ezt a praktikát tudom. Esetleg, ha szabad, valami cukrost egyél, és nyugisan pihenj le.

szept. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ettem csokit, meg ittam.

Igazából vannak mozgások, még látni is láttam 1-2-t, csak kevesebb és enyhébb a megszokottnál, eddig elég brutál módon rugdosott.

Bízom, hogy az időjárás, és remélem, holnapra helyre áll. (Meg gondolom, ahogy a hely is kevesebb, befolyásolhatja.)

szept. 16. 19:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem első kisfiam volt extra aktív. Egész nap mocorgott. Neki nem használt a cukros étel meg a kóla sem. Akkor mocorgott amikor akart. Na de frontoknál egy kis lajhár volt. 1-2 moccanás és ennyi. Mikor megszületett akkor meg is érezte őket. Fáradtabb volt olyankor meg nagyobbaknál nyügösebb is.
tegnapelőtt 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!