Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normàlis?Ma egèsznap feszült,n...

Normàlis?Ma egèsznap feszült,nyomta magàt ki a baba.Holnap töltöm a 36hetet.Front miatt lenne?

Figyelt kérdés
Plusz fàjt ma a fejem,szèdültem olyan tompa vagyok.
2023. febr. 2. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyre gyakrabban csinálja a babám ezt. 37 hetes vagyok
2023. febr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok terhes most, de teljesen kóla volt a fejem és az elmém is tegnap ez tutira a front miatt volt, ma reggel a fejem is fájt. Plusz ilyenkor előfordulhat vérnyomásingadozás, lehet emiatt érezte diszkomfortosan magát a pici.
2023. febr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek.Èn is ùgy gondolom,hogy az idő miatt volt.Tegnap màr nem feszûlt annyit.De szèdelegtem egèsznap,du.felis ugrott 1szer a vèrnyomàsom.
2023. febr. 4. 08:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Az érzések, amelyeket leírtál, lehetnek a terhesség utolsó hetében előforduló normális tünetek, de azoknak is lehetnek más okai. A feszültség és a baba nyomása például a terhesség előrehaladtával egyre gyakoribbá válhat. A fejfájás és a szédülés azonban más okokra is visszavezethető, például a vérnyomás változásaira, a dehidratációra vagy a stresszre.


A front által okozott időjárási változások is kiválthatnak tüneteket, beleértve a fejfájást és a szédülést is, de ezt általában csak rövid távon tapasztalod meg.


Ha aggódsz a tüneteid miatt, mindenképpen javaslom, hogy konzultálj az orvosoddal, aki meg tudja vizsgálni a tüneteidet, és meg tudja állapítani, mi okozza őket. Az orvos segíthet abban is, hogy megnyugtasson és biztonságban érezd magad a terhességed vége felé.

2023. márc. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó szerintem már megszületett a baba azóta. :)
2023. márc. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!