19 hetesen C3100?

Figyelt kérdés

Volt még valaki ilyen értékkel? Nektek mit mondtak rá? Hányadik héten szültetek vele? Nőgyógyász azt mondta nem kell vele foglalkozni, de alkalmanként pecsételő vérzés, és sűrű, sárga folyás is társul a dologhoz. (A tenyésztés eredményét még várom.) A múlt héten egy másik kórház másik orvosa csak annyit mondott, hogy zárt a méhszáj. Nem tudom, hogy akkor milyen érték lehetett.

Tapasztalatokra lennék kíváncsi, illetve ha ide téved egy nőgyógyász, akkor az ő véleményére :)


szept. 11. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkèpp kérj másodvéleményt. Még ez így önmagában csak-csak elmenne, de a vérzés lehet tágulási vérzés is, ami nagyon nagy baj ebben a terhességi korban. A legjobbakat kívánom!
szept. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pecsételő vérzés az előző terhességemnél is volt ilyen tájt, de az C3000 mellett. Bevallom, hogy nem nyugtatott meg teljesen a nőgyógyász, úgyhogy valószínűleg kénytelen leszek más orvos véleményét is kikérni.
szept. 11. 16:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

17.hétig véreztem sokszor. 17.héten 3111voltam.


Kímélő életmódot írtak csak elő. De egy 2éves mellett ez lehetetlen volt.

39+2re szültem

szept. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mit jelent ez a c érték? Soha semmilyen papíromon nem láttam és érdekel. Írjátok le légyszi.
szept. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy cervix.
szept. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A méhszáj állapota
szept. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!