Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetesen bajt jelent ha...

25 hetesen bajt jelent ha c3100 van? A doki nem tette szova akkor nem baj?

Figyelt kérdés
utolag lattam csak a kiskönyvemben.mindig 3000 szokott lenni,marmint a mehszaj.vagyis tökeletesen zart.
2009. júl. 6. 11:13
 1/5 A kérdező kommentje:
es 1 hete szoktam neha kemenyedni,de napi 1-2x csak.meg ha sokat simizem a pocim,az nem baj?vagyis a kemenyedes nem art a babanak?azt olvastam itt hogy mehösszehuzodas okozza es koraszülest okoz.ez nagyon ilyesztö,föleg hogy nekem is van.ugye nem jelent bajt ha nincs amugy panaszom?
2009. júl. 6. 11:21
 2/5 anonim ***** válasza:
2009. júl. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem az elözö két terheségnél a 15 hétöl 1111 volt,elsöt 37hétig hortam ki a másodikat a 41+2naposan inditoták.Piheny sokat és nem lesz semmi gond.
2009. júl. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocs el felejtetem az elözö vagyok nekem azt monták h hozá se érvek a hasamhoz ha nem akarok meg szülni mert a simogatás ingerli a babát és be inditja a szülést.
2009. júl. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

multkor kepzeld kiirtam egy kerdest hogy baj-e ha gyakran simogatom es tapizom a hasam,erre hol lehordtak hogy miert kerdezek ilyet.hat azert mert eszre vettem en is hogy reagal ra a kicsim...

eleg aggaszto hogy beindulhat elöbb a szüles,igen gyakran akkor kemenyedek be ha simogatom.de azt gondoltam a baba nyomja ki magat mert mocorog olyankor.meg erzem ha lemegy a hasam aljara.erdekes dolog a terhesseg-..

2009. júl. 6. 22:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!