Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetesen még faros babád...

32 hetesen még faros babád átfordult? Császár lett?

Figyelt kérdés
ma 20:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem fordult át és farral született.
ma 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem fordult át,programozott császárral született. :)
ma 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Nem fordult át, ezért programozott császár lett. Akkor derült ki, hogy esélye sem volt rá, annyira rövid volt a köldökzsinór...
ma 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőmnek átfordult. Úgy a 36. Hétig simán átfordulhat, de vannak olyan babák akik még a szülés napján is csodákra képesek.


Drukkolok, hogy mihamarabb megforduljon :)

ma 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem átfordult, spéci gyakorlatot javasolt hozzá a nőgyógyászom.
ma 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Fejvegu volt, mégis sürgősségi császár lett. Sajnos ez mindig benne van a pakliban, és én a legnagyobb jóindulattal tudom javasolni, hogy ne rettegj a csaszartol, hanem tudatosítsd magadban, hogy ez nagyon is benne van a pakliban, mert manapság kb minden 2., 3. Terhesség császárral végződik, tök egészséges, fiatal anyáknál is, egészséges terhesség után..én is így jártam. Igyekeztem kizarni a császár gondolatát, és reménykedni, de hiba volt, mert így százszor nagyobb volt az ijedtség hirtelen, hogy baxxus műtenek, amikor tulzas nélkül egész addigi életemben csak tejfogamat húzták ki..minden jót!
ma 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
32 héten meg faros volt , most 35 vágyok a védőnő szerint nem fordult be mivel a szivhangot a köldök magassagaban jobb oldalt hallotta .van ennek realitás alapja?
ma 20:56
 8/11 anonim ***** válasza:
7# nekem is fent volt eléggé a szivhang, de fejvegu volt attól. Viszont mint írtam, más miatt császár lett. (6os vagyok) Majd kiderül, mi lesz nálad, de ne félj, túl leszel rajta hamar, és utána nagyon-nagyon jó lesz a babaddal ☺️
ma 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Első terhességemnél végig faros volt. Nagy baba volt, ezért a kiírtnál korábban megcsászároztak. 3860-al jött a világra

Másodiknál természetes szülésre készültünk végig fejvégű volt. Sürgősségi császár lett, mert belekakilt a baba a vízbe vajúdás alatt.

Ne agyalj ezen sokat, mert úgy sem tudod, hogy ott abban a pillanatban mi fog történni. Hiába van esetleg befordúlva, attól még lehet sürgősségi császárod.

ma 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

31 hetesen volt faros, átfordult. 33-34 hetesen védőnő szívhang alapján azt mondta, fejvégű.

31 hetesen a dokim is azt mondta még simán átfordulhat.

ma 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!