Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+0 hetesen még csak vastagabb...

5+0 hetesen még csak vastagabb nyálkahártya... normális ez így?

Figyelt kérdés

2 pozi teszt után, 4+5 naposan vérzés, nem pecsételő, hanem rózsaszínes, de vérpacákkal. Doki 5+0 hetesen látott, azt mondta: megvastagodott méhnyálkahártya, ez a terhesség jele lehet, de a vérzés nem jó. Ennyi.

Szintén aznap (5+0) délutánra elállt a vérzés, csak épp rózsaszín a wc papír. (Rutascorbin, magnézium, palástfűtea... nyomattam ezerrel). Szurkál az alhasam, derekam.

Kedden megyek vérvételes hcg-re. (Doki javasolta.)

Szerintetek megmarad a baba?

Járt valaki így?


szept. 11. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Igaz, 11 évvel ezelőtt de én is jártam. Erős pozitív tesztem volt, majd szintén kb 5 hetesen elkezdtem vérezni. Nem nagyon, inkább egy gyenge menzeszhez hasonló volt. Másnapra elmúlt, el is mentem dokihoz. Azt mondta, hogy valószínűleg nem maradt meg a baba. Viszont tisztán emlékszem, hogy 13 mm vastag volt a méhnyálkahártya. Elküldött vérvételre és kiderült, hogy minden rendben :) azóta már 5. osztályos a nagylány :)


Remélem Neked is pozitívan fog végződni 🤞🤞

szept. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy leírtad.

Nekem 8.1 mm-es, de erre is azt mondta, hogy vastag.

Bízom benne, hogy velünk marad.

szept. 11. 13:13
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát a 8.1 az pont, hogy nem vastag. Egy átlag mensinél is legalább 12mm szokott lenni.


Vérvételre úgy menj, hogy két nap eltéréssel ismételj. Mivel pozi volt a teszted, nyilván van hcg benned. Azt kell látni duplázódik e vagy sem. A leírtak alapján kicsi az esély, hogy minden rendben legyen, 5 hetesen már petezsáknak kéne lennie, akkor van remény, ha több mint 33 napos ciklusaid szoktak lenni.


Nagyon drukkolok, hogy végül jól alakuljon.

szept. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, meglátjuk :)
szept. 11. 13:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Hány nappal az orvosi vizsgálat előtt lett pozitív a teszted?


Azóta teszteltél? Erősödött?


Nekem kémiai terhesség volt hasonló (nem véreztem, de csak megvastagodott - 11mm - méhnyálkahártya volt) A tesztek nem erősködtek, egyértelműen pozitívak voltak, de sokkal halványabb volt a tesztcsík, mint a kontroll csík. Hcg nagyon lassan emelkedett, 2 hét késés után megjött.

szept. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Orvosi vizsgálat előtt 4 és 5 nappal pozitív, majd vérzés kezdetének másnapján=vizsgálat előtt 1 nappal is pozitív, de halványan.
szept. 11. 13:42
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
5 nappal az első pozitív teszt után még nem feltétlenül kellett látnia bármit. Viszont a az a 8,1 mm méhnyálkahártya vékony és ha ugyanolyan teszttel teszteltél, reggel akkor erősödnie kellett volna 3 nap alatt.
szept. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!