Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek, hogy vastagabb...

Mit tegyek, hogy vastagabb legyen a nyálkahártyám?

Figyelt kérdés
Múlt hónapban a 28 napon 5 mm volt. Utána elkezdtem inni a cickafark és a palástfüvet. Plusz kétnaponta szedek E-vitamint és méhpempőt, másik nap pedig Gravidát. Tegnap a 28 napomon 7,7 mm volt. Mit csináljak még, hogy még vastagabb legyen?
2010. júl. 10. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
miért nem jó ez? hány mm-t akarsz? engem most dícsértek meg 8 mm-vel
2010. júl. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint a ciklus vége felé jó ha 8 mm körüli? Akkor megnyugodtam :)

Neked hanyadik napon volt 8 mm-es?

2010. júl. 10. 10:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem tudom milyen vastag a nyálkahártyám, csak gondolom, hogy nem kielégítő, mert egyre rövidült a ciklusom. A végén már 24 napra jött meg és csak 3-4 napig tartott. Elkezdtem 100 mg-os E vitamint szedni, de naponta 2*1-et és a mensim 28 napra jött. Gondolom vastagodott a méh nyálkahártyám.
2010. júl. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!