Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen tüneteitek voltak a...

Milyen tüneteitek voltak a terhességetek legelején? Illetve milyen volt a közérzetetek?

Figyelt kérdés
5 heter vagyok, de úgy érzem magam mint aki beteg. Kb minden bajom is van.😅
aug. 13. 15:16
 1/10 anonim ***** válasza:

5 hetesen még semmi.

9-10 hét után jött a rossz közérzet.

aug. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is 5-6hetes vagyok, mint valami zombi...állandóan émelygek, mint aki másnapos. Aludnék, néha nagyon fázok, hasam hol feszül hol szúr, melleim szintén néha nagyon fájnak. Egyik nap jobb másik nap rosszabb :)


Kitartás! Most örülni kell a rosszullétnek, persze csak míg nem hányásig fajul. :)

aug. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én most lépek a 6.hétbe,eddig: fáradtság, émelygés, néha ráz a hideg, hányinger, néha nem kívánok semmit néha meg nagyon éhes vagyok..:D a kávét korábban imádtam napi 3 megvolt, most rá sem bírok nézni, már az illatatol is rosszul vagyok..
aug. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok.😁 ti hogy vettétek észre a terhességet?😊
aug. 13. 16:39
 5/10 A kérdező kommentje:
Hízni híztatok már?
aug. 13. 16:43
 6/10 anonim ***** válasza:
0-24-ben hányinger, mellfájás, ólmos fáradtság, amilyet még soha nem éreztem ezelőtt. Képes lettem volna egész nap aludni, úgy kellett könyörgni azért is magamnak, hogy legalább fürdeni keljek fel. Borzalmas volt.
aug. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én néha nem tudom a terhesség okozza, vagy esetleg épp olyat ettem és ezért érzem magam úgy ahogy.😅 A megjön érzés nekem még mindig van, a derekam majd le szakad ez nyilván attól van, de szinte mindentől fel is puffadok, olyan érdekesen fáj a hasam is ( ezt mondjuk nem nagyon értem)
aug. 13. 17:06
 8/10 anonim ***** válasza:

Annyira semmilyen, hogy fel sem tűnt "sokáig", hogy terhes vagyok. A menstruációm sosem pontos, így sosem tudom mikor fog megjönni, csak kellett escapelle és gyanús volt már a hosszú "csend"

8 hetesen voltam először orvosnál

aug. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem az émelygés miatt a kezdetektől rossz volt a közérzetem. Egyáltalán nem tudtam ezt az időszakot élvezni, csak mikor már elmúlt, később. A napi 4-5 kávét lecseréltem 1 koffeinmentesre, de azt is csak kb. a 6. hétig tudtam meginni. Derékfájás is volt, meg a visszereim durrantak be, de érdekes módon csak a leges-legelején, a végén egyik sem volt!
aug. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindenki aztmondta a vége nehéz lesz. Most vagyok 37 hetes. Hát mit ne mondjak. Az első 15 hét borzasztó. Még a mensi elmaradás előtt olyan mellfájdalmam volt hogy sírni tudtam volna. BÁRMITŐL hánynintudtam volna már 4-5 hetesen, és végig tudtam volna aludni 24 órából 23at. 🥲 arról nem is beszélve hogy 6 héttől a 14 hétig folyamatos barnás folyásom volt, és úgy a 10 hét környékén a vér is elöntött iszonyatos fájdalommal. Kitartás csajok mindenkinek. 🩷
aug. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!