Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vélemény a tini terhességekről?

Vélemény a tini terhességekről?

Figyelt kérdés
Manapság főleg tiktokon meg instán látom a velem egyidőseket (18 vagyok) hogy már 3-4 éves gyereke van és ezt népszerűsítik. Nektek mi a véleményetek a tini terhességekről?
aug. 13. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Felelőtlenség.

Tömören ennyi. De mindenkinek szíve joga úgy élni az életét, ahogy...

aug. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Ugy gondolom nem a tinik hibaja ez, hanem a szuloke..


Sajnos en is ugy nevelkedtem hogy tabu tema volt a szexualitas, ennek ellenere nekem nem de noveremnek ido elott lett gyermeke.


28 evesen most varjuk az elso babat es mindenkepp ugy szeretnenk nevelni, hogy bennunk bizhat. Inkabb megveszem vagy fizetem a vedekezest es beszelgetunk errol mint jojjon egy nem vart terhesseg. Szerintem ha meg van a megfelelo hatter ha nem is elkerulni de kisebb a lehetoseg egy babara. Es szamomra fontos, hogy nem csak a gyermekemmel legyen jo bizalmi kapcsolatom majd hanem a parjaval is, hogy ha barmi fele problema akadna akkor igen is merjenek odajonni es elmondani es akar a problemara megoldast talalni. Habar nem szeretnem hogy a gyermekem tinikent szulove valljon de ha veletlen ugy adodik es megszeretnek tartani, szeretnem hogy erezze hogy ha nem is ertek vele egyett de rank szamithat es akar ugy is hogy itt neveljek a picit.


Nekunk ez a merhetetlen tamogatas hianyzott a csaladbol, a megertes az elet barmely teruleten en ezt nem szeretnem :).

aug. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%

Visszaterve hogy valaszoljak is.. nagyon sokaig ez volt a normalis hogy ilyen fiatalon valljanak szulove az emberek.

Nem helyeslem de sajnos nem korhoz kotott hogy ki milyen anya vagy apa lesz.. es 30 eves no is lehet semmitero anya.. kettes voltam

aug. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Számomra felelőtlenségnek tűnik, ami ott indul, hogy védekezni se tudnak. A legtöbb tini aki terhes lesz, az nem szándékosan hozza össze.


28 évesen lettem anya, 7 évet vártunk rá, így úgy gondolom tiniként megviselt volna a semmire szülni.


Ettől független ahogy fentebb is írták, simán lehet egy becsúszott babának sziper élete egy tini anyuval és apuval, mert lehetnek remek szülők, jobbak mint mások...de ehez elengedhetetlen a szülői segítség és a jó kapcsolat a szülőkkel.


Nem díjjaznám, ha tini gyerekemnek lenne gyermeke....de támogatnám, és segíteném ahogy tudom. Egyelőre remélni tudom csak, hogy jól nevelem majd, és ne kell ezt a részt majd megtapasztaljuk.

aug. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!