Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valószínű, hogy méhen kívüli...

Valószínű, hogy méhen kívüli terhességem van?

Figyelt kérdés

1 hete késett a ciklusom. A hétvégén csináltam terhességi tesztet és pozitiv lett. Gyengének érzem magam nagyon, reggel felkelés utan, amikor felállok úgy érzem, majdnem elájulok. Allandóan émelygek és hányingerem van napközben. Gyakran kell pisilnem.

Alhas széli szúró érzéseket is szoktam érezni. Tegnap mintha valami folyadék vándorolt volna az egyik szélén az alhasamnak úgy éreztem. Hamar elálmosodom. Este nagyon fázom. 2 takaróban tudok elaludni.


Kalkulator szerint 5 hetes terhes vagyok. Szeptember elejére kaptam csak időpontot a nőgyógyasztól, bemenjek vagy mikor érdemes bemenni ügyeletre?


Valószínű, hogy méhen kívüli terhességem van? Aki így járt hasonló tünetei voltak?


aug. 13. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a jelek egyáltalán nem utalnak méhen kívüli terhesség re.

A folyadék vándorlást meg szerintem beképzelted.

aug. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezekből semmi nem utal méhen kívüli terhességre. Terhesség, majd kiderül, méhen belül vagy kívül. Erős görcs vagy kávézaccszerű vérzés esetén azonnal fordulj orvoshoz. (Terhesen egyébként minden vérzéssel, ha meg akarod tartani, de a kávézaccszerű, az kifejezetten a méhen kívűlire jellemző.)
aug. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egészséges terhességgel ugyanezek a tüneteim voltak. A folyadék vándorlást meg szerintem máskor is érzed, csak nem vagy ráfagyva arra, mi történik a hasadban. Ne aggódj:)
aug. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
A ciklusod nem tud késni mivel életed minden egyes napján a ciklusod egyik napján vagy. A menstruációd késik. A ciklus és a menstruáció nem szinonimák. A ciklus első napja a menstruáció első napja. A ciklus hosszát a 2 egymást követő menstruációk első napjai között eltelt napok száma adja.
aug. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!