Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerinted érdemes azért...

Szerinted érdemes azért második gyereket vállalni, hogy a másik ne legyen egyedül?

Figyelt kérdés
júl. 26. 18:31
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
71%
Nem-nem!
júl. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
68%
Ne... Mi gyűlöljük egymást a húgommal.
júl. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
61%

Nem motivált, de tényleg jól elvannak. Ölik is egymást, de ugyanannyit békességben is játszanak. 3,5 a korkülönbség fiú-lány páros.

Tesóm és köztem meg 5,5 van. Most nyaraltunk családostul együtt. Tök jó volt.

júl. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
79%
Én soha nem akartam gyereket, de amikor kiderült, hogy nem hatott az escapelle már biztos volt, hogy lesz mégegy, meg is született a tervezett időpontban. A legjobb döntés volt, én egykeként szarrá untam a gyerekkoromat, ezt nem akartam az elsőnek. 2,5 év van közöttük, nagy lány - kicsi fiú
júl. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
63%

Nem gondolom, hogy ennek kell az oknak lenni a második gyerek vállalásához, de amúgy igen, szerintem érdemes, lehetőleg kisebb korkülönbséggel.


Szerintem nagyon unalmas lehet egyke gyerekként felnőni, én örülök, hogy voltak testvéreim. Akikkel volt mit csinálni esténként, hétvégente, kiránduláskor. Az enyémek között 2 év van, egyneműek is, imádják egymást. Persze nyúzzák is, de amúgy egymás fenekében vannak egész nap.


Őszintén szólva, nekünk, szülőknek is jó, hogy van egy kis pihi akár munka után, akár hétvégén, míg játszanak és nem minket nyúznak folyton, mert unatkoznak.

júl. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
79%
Nem.
júl. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagyunk jóban a húgommal. Én is nő vagyok.
júl. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
46%
Kövezzetek meg, de ez is egy szempont, igen. Csak ezért nyilván nem, de na. Ha valakinek ez fontos, akkor miért ne lehetne.
júl. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ha csak ez a szempont, akkor nem. Viszont ez IS egy szempont igen. Nálunk legalábbis igen és ebben az ég világon semmilyen problémát nem látok.
júl. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
58%
Nem, én csak olyan testvéreket ismerek, akik nincsenek jóban egymással, vagy egyáltalán nem is tartják a kapcsolatot.
aug. 1. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!