Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kombinált teszt magas beta-Hcg?

Kombinált teszt magas beta-Hcg?

Figyelt kérdés
12+2 napon vegzett Kombinált tesztben a PAPP-A 1.5 MOM a szabad beta-HCG viszont 3.5 MOM, takoredo 1.4,orrcsont látható, elvileg alacsony kockazat Down-Szindromara 1:3500 de a magas beta-HCG nagyon aggaszt! Volt valakinek hasonló? Egeszseges lett a baba?

júl. 25. 21:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
79%

Ne haragudj, de ne akarj okosabb lenni ebben mint a genetikus. A saját érdekedben.

Nekem 3,18 mom volt a beta-hcg, 2,44 pedig a papp-a. Igen, tökéletesen egészséges kisbabám született.

júl. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék okosabb lenni csak igazi hipohonder para mama vagyok, és mindenre ráparazok.

Köszönöm a válaszod, gratulalok a picihez! :)

júl. 25. 21:43
 3/25 anonim ***** válasza:
63%
Én is az vagyok, voltam, de azért a leírt eredményeket nem akartam újraértékelni :D Te ezt emelt szinten űzöd hozzám képest :D Nyugi, minden rendben. Szépek az értékei. Kislány lesz?
júl. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Borzaszto vagyok tudom🙈 csak annyi mindnet olvas az ember.. lehet egy jó pszicholúgus kéne inkább😅 igen kislány🥰 csak nem neked is lányzod van?:)
júl. 25. 21:56
 5/25 anonim ***** válasza:

Itt egy régi kérdés:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..

Az 5. oldaltól érdekes, itt elvileg pont hibásan értékelték ki a kombinált tesztet elvileg, de az ebben leírtak alapján is rendben vannak a te értékeid :)

(Viszont ha továbbra is aggaszt, ott a lehetőség egy nipt-tesztre)

júl. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
De igen, kislányom van :)
júl. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Huh hát annál a kérdesnél van aztán minden.. :D valahol mindkét gondolattal egyetértek, hogy pénzkidobas is, de egyfelől meg mivan ha.. úgyhigy alszom rá még egyet, de köszönöm a válaszod!


6-os, ezek szerint lehet a kislányok ilyen kis aktiv beta-hcg termelők :D

júl. 26. 07:48
 8/25 anonim ***** válasza:
Enyem meg ugyanilyen papp-a es beta hcg ertekekkel kozepes kockazat lett…. ja, az orrcsont/tarkoredo is kb. ugyanez volt. Ki erti ezt. Negativ prena lett.
júl. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Érdekes valóban, mondjuk sok minden befolyásolja a kockázatot az biztos. Köszönöm a válaszod Neked is, kicsit azért ezek megnyugtatóak.
júl. 26. 08:29
 10/25 anonim ***** válasza:

Igen, a kislányok sokkal aktívabb hcg termelők általában :)


#8, a kockázatbecslésnél nem csak ezt a két értéket veszik figyelembe. Életkor, súly, dohányoztál-e, stb. Jó ég tudja mi még.

júl. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!