Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy a párom így...

Normális, hogy a párom így reagált a terhességemre?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy kaparós sorsjegyet, amelyre az volt írva, hogy "életre szóló nyeremény, Kapard le"

4 kocka volt 3 "nem nyert" felirattal az utolsó pedig " kisbabánk lesz"

Kaparós része tényleg kicsit rossz minőségű volt mert nehezen lehetett lekaparni, de jó ötletnek tartottam.

Amikor lekaparta, rám mosolygott, utána meg mondta "hát ez gagyi volt"

Amúgy is iszonyat izgultam.Azt hittem majd meglölel vagy mond valamit, de aztán fogta magát és elszívott egy cigit.Én lefeküdtem, aztán jött odabújni hozzám. Hozzátenném terveztük a babát, nem véletlen jött össze.

Kicsit csalódás volt és nem tudom hova tenni:(


júl. 3. 10:19
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
34%
Az nem volt senkinek rúgás,hogy kérdezem,hogy egyáltalán biztos hogy felfogta+e a párja akkor és ott,hogy mi történik.Ezen kívül pedig van az a szituáció,vagy az a fáradtsági állapot,ahol ez nem egy egyértelmű helyzet,és ehez nem kell 90-nek lenni az IQ+jának.Honnan tudod,hogy a kérdező mennyire pörgi túl ezt a témát pl?Az is lehet,hogy hetek óta mindenben a gyereket látja.Jajj ez is egy jel,meg az is,stb Azt se tudjuk,hogy az apajelölt nem-e egy 12 órás műszakból ért haza,amikor az orra alá dugta azt a sorsjegyet.Volt itt is másik példa is a nagyinál,a keresztrejtvény.A mama se tudta megfejteni,és nem azért,mert buta,hanem mert indokolatlanul egy hülye helyzetben találta magát.Ha le is esett a tantusz, akkor is reagálhatott furán az ember,hiszen egy fura helyzetben találja magát.A kérdező nem igazán ismeri a párját,ez a baj inkább.Az én férjem pl tudja,hogy nekem nem jó ötleteglepetés bulit szervezni pl,mert nem szeretem az ilyet,nem tudom jól lereagálni.Valószínű,hogy az apuka sem szereti az ilyen marhaságokat, ezért nem reagált jól,vagy fel se fogta hirtelen,hogy az mi akar lenni.Nem buta hanem máshogy gondolkozik.
júl. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
73%

#41 de, tök egyértelmű szituáció, 12 órás műszak után is, aki nem érti az buta, pont.

Lehet hogy nem tetszik neki, lehet hogy nem tudta hogy lereagalni, de nem a sorsjegyre kellett volna reagálni hanem a tenyre hogy gyereke lesz. Ennyi erővel ha a kérdező eléáll és szimplán csak közli a tényt valószínűleg akkor is ugyanilyen közönyös lett volna és ezzel van a baj.

júl. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
71%
42# egyetértek
júl. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
47%

Én (nőként) a 41# válaszolóval értek egyet.


Ennek a sorsjegynek ilyen formában semmi értelme.

Eleve nincs olyan sorsjegy, hogy nem nyert feliratokkal van tele egy mező meg a nyeremény... annyi kellett volna legyen benne : Nyert: gyermekünk lesz vagy valami.

Így ebben a formában ez igenis gagyi.


Ráadásul szerintem is rosszul tud esni, hogy titkolta előle a párja még akkor is ha csak 2 nap volt amíg megjött ez a sorsjegy...


Sokkal jobb lett volna egy kis zoknik bármit venni még a teszt napján aztán azzal bejelenteni, ha már mindenképp körítést akart neki adni. Valószínűleg a párja így nem tudta igazán átélni a hír. Gondolom meredten bámulta miközben lekaparta a sorsjegyet... nagyon megható pillanat lehetett...

Ezért is feleslegesek ezek a dllfok, mert most így rossz szájízzel gondol vissza a kérdező az egészre ahelyett, hogy egy boldog emlék lenne...

júl. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
76%

4 kocka volt 3 "nem nyert" felirattal az utolsó pedig " kisbabánk lesz"


Én mondjuk azt hittem volna, hogy tényleg nem nyertem semmit, mivel általában nálunk olyan sorsjegyek vannak, hogy háromszor kell rajta lenni valaminek, hogy nyerj.(Pl van három malacfej, akkor nyersz, ha csak egy akkor nem)

Számomra akkor lett volna ennek értelme, ha 3x lett volna rajta kisbabánk lesz felirat, egyszer pedig nem nyert.

Aztán úgy leesett volna neki gondolom, hogy kisbabátok lesz

júl. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
83%
Feltűnt, hogy a kérdező semmire sem reagál? :D jól elbeszelgettek nélküle?
júl. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
100%
#46! Pont ezt akartam írni. Jól bedobta a gumicsontot. A gyerek már érettségizni fog, amikor ezek még mindig azon vitatkoznak, kellene-e érteni a sorsjegyet🤣
júl. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
7%
Egy cigistől mit vársz?
júl. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!