Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első terhességem, és mindenen...

Első terhességem, és mindenen is parázok. Normális az hogy hol itt fáj? Hol ott fáj?

Figyelt kérdés
Hol a gyomrom fáj, hol az alhasamban érzek hihetetlen feszülést, hol az oldalam szúr, hol 2 napig nem bírok nagy wc-zni, aztán beindul 1 nap 2x-3x. Sokszor úgy érzem hogy egy falatot nem kívánok mert tele vagyok, máskor felennék bármit amit elém raknak. 🥲 ezek a fájdalmak, érzések normálisak?

jún. 22. 07:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, átrendeződsz folyamatosan. Minden nap valami más bajom van. Amíg csak ilyen enyhék, nem kell vele foglalkozni.
jún. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Minden is normális! Én most nem vagyok várandós (de remélem hamar sikerül), de még az időjárástól is ilyen tüneteim vannak. 2x annyi zöld dolgot eszem most mint télen, ezt kívánom, de rendesen puffasztanak a rostok, tőbbet is iszom, 2x annyit járok WC-re. De el is veszi az étvágyam a meleg, 2 hete nem érdekel az evés, csak amikor már fájdalmasan korog a hasam... xD
jún. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!