Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek normális? Még...

Szerintetek normális? Még csak 16 hetes vagyok, de már elég sok mindenem szokott fájni! 2. -ik terhességem!

Figyelt kérdés
Most például a jobb bordám körül szurkál és a jobb lábamnál a combom külső oldalánál fájdogál egy bizonyos pontban!Már kész vagyok hogy mi lesz később ha már előfordul itt ott fájdalom!!
2013. márc. 10. 11:29
1 2
 1/13 anonim válasza:
0%
Szerintem nem normális! 16 hetes vagy még csak, de már a második terhességed?!
2013. márc. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem még nem szabadna. Valószínűleg nem jó a testtartásod és ebből fakad, hogy fáj mindened. nincsen lúdtalpad?

Figyelj a cipőre mit viselsz. Kemény legyen hátul a sarkadnál hogy tartsa a bokádat és legyen egy pici sarka.

Mennyit mozogtál terhességed előtt?

Jaj majdnem lemaradt nyáron kerüld a topánka cipőket és azokat a papucsokat amiknek nincsen sarka.

2013. márc. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Pedig pont a topánkákat szeretem a legjobban :( !!! Terhesség előtt kb- 3-4 hónappal hagytam abba az aerobicot!!Heti 2x jártam!Most is szoktam heti 1x mozogni egy kicsit!!!Mondjuk van egy kis lúdtalpam!
2013. márc. 10. 11:52
 4/13 anonim ***** válasza:

Akkor a topánkákat ne viseld jó tanács.Ortopédián dolgozok és ráadásul 17 hetes terhes.

Lehet egy kicsit növelned kellene a mozgás mennyiségedet. Mert a rossz testartásból adódhat, hogy fáj mindened, és ha a talpad fáj akkor kiterjedhet az egész testedre mert már megváltozik a terhelése a lábadnak. Amit még tudnék javasolni egy egyedi készítésű talpbetét (ez 18 év felett nem vény köteles) ott ahol cipőket csinálnak általában megcsinálják a talpbetétet is. + talp torna. Ha gondolod írj rám, mert ha pesti vagy akkor tudok egy jó helyett ahonnan a betegeink nagyon jó tapasztalatokkal jönnek vissza.

2013. márc. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Írtam privit!!!
2013. márc. 10. 12:08
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig normális! Nekem az a hatodik terhességem, 19. hétben vagyok, és nekem is sokszor fáj itt-ott, de nem csinálok nagy ügyet belőle, ezek a terhesség természetes velejárói. A dokim is mondta, hogy többedik terhességnél hamarabb előjöhetnek ugyanazok a panaszok, amik korábbi terhességnél később jöttek elő.
2013. márc. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó köszi!!!Neked Gratulálok a 6.-ik terhességedhez!!
2013. márc. 10. 14:18
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is normális.

Illetve akkor főleg, ha azelőtt is volt ilyen problémád, csak tünetekkel nem járt még. Én gyógytornára jártam terhesség előtt, mert a csípőmmel van problémám, a terhesség óta felerősödtek a fájdalmak is. Most kismamatornával enyhítem őket.

2013. márc. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Emberek mióta normális, ha fájdalommal küzd az ember? Harmadik válaszoló vagyok és ortopédián dolgozom tudom miről beszélek. Főleg ha van is tudottan probléma az embernek. Ha a van egy lúdtalp akkor lehet korrigál egy talp betéttel és enyhülnek illetve szűnnek a panaszok. Most komolyan második babámat várom és igen voltak derék fájásaim de ezek megszüntethetők illetve enyhíthetők. Az, hogy valakinek mindene fáj az nem jelenti azt, hogy természetes pláne a 16dik héten. Még akkor a baba viszonylag kicsi akkor mi lesz 30-40dik hét között amikor ténylegesen nagy a baba súlya.

A fájdalom sosem természetes. Nyilván vannak szituk amikor rá lehet fogni a terhességre de akkor is utána kell járni, hogy tényleg csak az e a baj.

2013. márc. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Most már második válaszoló vagyok. Elnézést nem figyeltem, hogy egy válasz törölték.

2 éves kislány és 17 hetes pocaklakó anyukája.

2013. márc. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!