Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szulés elott más is ennyire...

Tímea1987 kérdése:

Szulés elott más is ennyire ideges, depis? Talán méginkább kiakadok mindenen mint az elején, a terhességem elso heteiben. Nagyon nyugtalan is vagyok.

Figyelt kérdés

2012. jan. 21. 10:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen volt 3 hónapja szülés előtt.Attól voltam a legjobban idegbeteg,hogy a férjem és és a kislányom nagyon rendetlenek.Máskor hang nélkül összepakoltam utánuk,de akkor csak veszekedtem mind a kettővel,hogy aludjanak a disznós ólba,meg mindenbe belekötöttem amit a férjem csinált,semmi nem volt jó.És persze magamat sajnáltam,hogy én szegény a világ összeesküdött ellenem.:-)Nyugi ez természetes,hogy ilyen vagy most.
2012. jan. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 limaia ***** válasza:

én is ilyen vagyok!már attól fel tudok robbanni,ha valaki rosszul néz rám!a nagylányomhoz sincs néha türelmem,azért is veszekszek,ha lassan öltözik!a férjemet állandóan elküldöm a búsba,főleg ha nem hallgatja végig a nyavajgásom(mert tudom,hogy mást már nem tudok),és azért is,hogy ő nincs annyira elfoglalva a szüléssel kapcsolatos dolgokkal!elmúlik majd,addig meg kénytelenek kibirni!ja és van amikor direkt szitom a vitát,csak hogy kiabálhassak.de hogy miért?azt nem tudom.

38 hetes kismama

2012. jan. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
,,ja és van amikor direkt szitom a vitát,csak hogy kiabálhassak.:-) kedves utolso mintha csak én írtam volna ezt magamról, néha úgy vágyok rá hogy bele kossek,komolyan mondom mindenért kotozkodnék és még direkt is hogy a feszultségemet levezessem, valoszinuleg. de amúgy én sem értem, de néha annyira át kattanik:-)és nekem még kb.1 honapom van hátra, vagy 2 hét ha 38.ra fog érkezni mint a novérkéje
2012. jan. 21. 11:38
 4/8 A kérdező kommentje:
ja, és annyit nyavajgok,minden figyelmet kikovetelek magamnak, néha már ugy érzem kinyiffantom, annyira az agyára megyek már.alig birok elaludni, alig 10 percenkét fordulok jobb felemrol át a balra, rakocsgatom a vánkus, paplant, de semmi sem jo, éjfél után felébredtem, azota sem aludtam el.
2012. jan. 21. 11:41
 5/8 anonim ***** válasza:

:D:D:D

38 hetes vagyok, pont egy hetem van (császár lesz). De ugyanez a szitu, sőt, én még attól is kiakadok, ha nyugtatni próbál a férjem és megsímogat, megpuszil, legszívesebben leütném.... És persze ő is rendetlen, de legalább így tuti van okom balhézni vele... :) Kitartást mindenkinek!!!

2012. jan. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 limaia ***** válasza:
ma már mondtam a férjemnek,hogy inkább ne is szóljon hozzám,mert felrobbanok!annyi fájásom van,és erősek is,de még csak jóslók,és ez is idegesit!már mennék szülni!
2012. jan. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kedves utolso, hát én is így vagyok ezzel. de bárcsak én is már 38 hetes volnék
2012. jan. 23. 09:54
 8/8 limaia ***** válasza:
ne aggódj,gyorsan telik az idő!nekem is csak úgy rohannak a napok!föleg,hogy most elért a takarithatnék...úgyhogy most egy kicsit rendmániás is lettem,a gyerekszobába inkább be sem megyek!kitartás!(ezt is már annyit hallom...de nem nyugtat meg):)
2012. jan. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!