Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy a párom így...

Normális, hogy a párom így reagált a terhességemre?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy kaparós sorsjegyet, amelyre az volt írva, hogy "életre szóló nyeremény, Kapard le"

4 kocka volt 3 "nem nyert" felirattal az utolsó pedig " kisbabánk lesz"

Kaparós része tényleg kicsit rossz minőségű volt mert nehezen lehetett lekaparni, de jó ötletnek tartottam.

Amikor lekaparta, rám mosolygott, utána meg mondta "hát ez gagyi volt"

Amúgy is iszonyat izgultam.Azt hittem majd meglölel vagy mond valamit, de aztán fogta magát és elszívott egy cigit.Én lefeküdtem, aztán jött odabújni hozzám. Hozzátenném terveztük a babát, nem véletlen jött össze.

Kicsit csalódás volt és nem tudom hova tenni:(


júl. 3. 10:19
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
33%
20, és az mire vall, hogy tudja, hogy terhes és napokig titkolja, nem mondja el az apának?
júl. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
91%
Jézusom jól lekapjàtok a tíz körméről a kérdezőt. Mintha valami oltári hülyeséget, vagy gáz dolgot csinált volna....
júl. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
93%

21

Hát az a napokig az gondolom max 2-3 nap amíg megjött a kaparós sorsjegy. Azért az nem a világvége. Valamivel kedveskedni akart, megvárta míg megjön és úgy mondta el. Tehát nem akarta hetekig húzni. Ezt azért nem mondanám titkolózásnak.

júl. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
74%

Agyatokra ment a front? Az utóbbi napokban annyi hányadék választ látok itt, hogy felfordul a gyomrom a topic-tól. Nőktől nőknek... Megkeseredett, savanyú, frusztrált banyák gyülekezete.

(Pont annyira fog érdekelni a lepontozásotok, mint titeket a hegyibeszéd, de nekem legalább nem az teszi szebbé a napomat, hogy rúgok még kettőt valakibe, aki már amúgy is szomorú valamiért.)

júl. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
45%
24, vegyél vissza, véleményt kért. Miért ne gondolhatná bárki, hogy illett volna rögtön elmondani, és nem várni egy nyálas, dedós marhaságra, amiről a pasi lehet, hogy azt se értette, mi a franc akar lenni?
júl. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
71%

25

Akkor, ha a férjed vesz neked egy plüssmacit de te utálod a plüssöket akkor mondjad már neki, hogy jaj de gagyi. Véletlenül sem azt, hogy jaj köszönöm, hogy gondoltál rám.

Vagy ha vesz neked egy fülbevalót és azt mondjuk ráadja egy plüssre és úgy adja oda akkor azt is gagyizd majd le.

Látszik, hogy tipik az a nő vagy, akinek ha bármivel kedveskednek leszólja, mert úgyis gagyi. Nem látod a mögötte lévő gondolatot, hogy csak örömet akar neked okozni az illető. Legtöbbünket szerencsére úgy neveltek, hogy az apróságoknak is örüljenek még akkor is, ha esetleg az nem a mi ízlésünk. Sajnálom, ha te ezt máshogy látod.

júl. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
62%

#26


Szerintem a 25-ös válaszoló férfi.... tipikus verésen felnőtt f.sz, aki egy jó szót nem kapott életébe senkitől. Annyira tipikus 😂

júl. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
92%

Kerdezo!

Engem tényleg erdekelne, hogy a parodnak leesett hogy gyerneket vartok?

Vagy tényleg azt hitte vmi hulyeseg amit ele tettel?


Ird meg legyszi, kivancsi vagyok ra.

júl. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 babyboom567 ***** válasza:
81%

Kedves Kérdező!

A párod kizárólag a hülye sorsjegyre reagált így,nem a terhességedre, mert 1000% hogy fel sem fogta az egészet.Csajos jóslásnak értelmezte.A pasik nagyon nagy része képtelen az ilyesmi értelmezésére.És ha nem mondtad el,hogy terhes vagy,még most sem tudja.

júl. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
58%
Hát ha nem esett le neki, hogy gyereket várnak, ebből a sorsjegybol, akkor nem csak oltári bunkó, hanem nem is túl okos a pasi, csak hogy szépen fogalmazzak...szerintem ez full egyértelmű! A másik, hogy ez szerintem egyáltalán nem gagyi, hanem nagyon szép és ötletes gesztus. Csak itt túl sok a besavanyodott 3,14csa.
júl. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!