Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy a párom így...

Normális, hogy a párom így reagált a terhességemre?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy kaparós sorsjegyet, amelyre az volt írva, hogy "életre szóló nyeremény, Kapard le"

4 kocka volt 3 "nem nyert" felirattal az utolsó pedig " kisbabánk lesz"

Kaparós része tényleg kicsit rossz minőségű volt mert nehezen lehetett lekaparni, de jó ötletnek tartottam.

Amikor lekaparta, rám mosolygott, utána meg mondta "hát ez gagyi volt"

Amúgy is iszonyat izgultam.Azt hittem majd meglölel vagy mond valamit, de aztán fogta magát és elszívott egy cigit.Én lefeküdtem, aztán jött odabújni hozzám. Hozzátenném terveztük a babát, nem véletlen jött össze.

Kicsit csalódás volt és nem tudom hova tenni:(


júl. 3. 10:19
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
59%
Egyrészt tényleg gagyi volt :D Másrészt lehet, hogy kicsit korainak érezte a dolgot. Lehet hogy ő úgy volt ezzel a babavállalással, hogy oké, úgyse jön össze olyan gyorsan, aztán meglepte, hogy mégis. Valahol sokkolhatta is a hír, nekünk több év után sikerült csak a baba, mégis még én is nőként sokkot kaptam először a pozitív tesztnél, kicsit be is pánikoltam. Hozzáteszem így a szüléshez közelítve még mindig tart :D
júl. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
80%
Hát nem , nem igazán tűnik normálisnak. Sőt , bunkó volt. Egyrészt mert meglepivel készültèl és legagyizta (még ha az is volt esetleg , akkor sem kellett volna) , másrészt ezek szerint összesen ennyit reagált? Nem is mondott utána sem semmit? Érdekes reakció attól, aki gyereket akar. Sajnálom.
júl. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
88%
2-es vagyok. Amúgy nem kérdeztél rá , hogy mi a fsz van? Ennyiben hagytàtok a dolgot ?
júl. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem értette. Nem lehet, hogy azt hiszi, ez valami csajos "jóslás" vagy ilyesmi?
júl. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 babyboom567 ***** válasza:
60%
Bocsi, de nőként is többször el kellett olvasnom, hogy most mi van.Ez nem hogy gagyi, hanem egyenesen érzéketlen hülyeség volt.Miért kell ilyen sz@rokat kitalálni,miért nem lehet csak simán közölni ezt a végtelenül fontos dolgot?
júl. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 babyboom567 ***** válasza:
67%
Több ezer ilyen hülye bejelentés van megosztva youtube-on is, ahol a pasi nem tudja értelmezni a helyzetet,az ilyen extrém hülye bejelentéseknél.Itt is ez történt.
júl. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
67%

Ha így próbáltam volna a férjem tudtára adni, hogy terhes vagyok, akkor valószínűleg ő sem értette volna (a 4. válaszban leírt miatt).


Azt sem értem, hogy miért nem beszéltél vele erről egyből.

júl. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
56%

Ez tényleg gagyi ne haragudj.

Lehet, hogy csak nem akart érzelgős lenni, így inkább bunkóskodott. Férfiak nem mindig reagálnak jó ilyen helyzetben.

júl. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
68%

Még ha a bejelentés szerinte gagyi is, az, hogy nem örült a tervezett babának, az számomra nem lenne normális.

Én egy kiscipővel, meg a teszttel mondtam el neki, de a nyakamba borult könnybe lábadt szemekkel, és végtelenül örült neki.

júl. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem azt hitte,hogy ez tényleg csak egy kaparós sorsjegy jóslással.Felfogta amúgy,hogy tényleg gyereketek lesz?Vagy azóta is abban a hitben van,hogy szeretnétek,és majd lesz.Nekünk 3 gyerekünk van,de mikor terveztük őket,és vártuk,hogy sikerült -e, akkor együtt néztük a tesztet.Nem ilyen marhaságokat találtunk ki.
júl. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!