Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy a párom így...

Normális, hogy a párom így reagált a terhességemre?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy kaparós sorsjegyet, amelyre az volt írva, hogy "életre szóló nyeremény, Kapard le"

4 kocka volt 3 "nem nyert" felirattal az utolsó pedig " kisbabánk lesz"

Kaparós része tényleg kicsit rossz minőségű volt mert nehezen lehetett lekaparni, de jó ötletnek tartottam.

Amikor lekaparta, rám mosolygott, utána meg mondta "hát ez gagyi volt"

Amúgy is iszonyat izgultam.Azt hittem majd meglölel vagy mond valamit, de aztán fogta magát és elszívott egy cigit.Én lefeküdtem, aztán jött odabújni hozzám. Hozzátenném terveztük a babát, nem véletlen jött össze.

Kicsit csalódás volt és nem tudom hova tenni:(


júl. 3. 10:19
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
67%

Az én férjem annyit reagált rá mikor mondtam hogy pozitív lett a teszt hogy "jolvan"! Örül neki leginkább ő szeretett volna még egy babát nyilván én is de én kicsit féltem tőle. De tudom hogy nagyon örül neki és nagyon várja de ő míg nem igazolódott be hogy valóban ott a baba addig nem igazán fogta fel ez a reakció igazából szerintem abból adódik hogy volt már egy veszteségünk és nem szerette volna nagyon beleélni magát az elején ahogy én sem. Felfogtam hogy baba van de nem kezdtem el kutatni a neveket vagy bármi ilyesmi.

Szerintem is csak sokkolta a hír a párodat fel kell fognia mi is történik.

júl. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
50%
most komolyan, napokig nem mondtad el neki, inkább kitaláltál egy ilyen marhaságot, és még te vagy kiakadva?
júl. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
72%

Nekem egy missed ab után két hónappal jött össze a baba.

Mutattam férjemnek, aki azt mondta, hogy már ideje, hogy betalált a helyére a cucc 🤣🤣

De mi ilyen bolond család vagyunk, mindent elviccelunk

Én nem is próbálkoztam volna ilyen kaparós sorsjegyes baromsággal.

Egyrészt mert fölösleges, másrészt mert el sem tudtam volna képzelni, hogy ne együtt nézzük meg azt a tesztet a tesztelés után.

Nem még titkolni amíg kész a sorsjegy, hazaér munkából stb.

júl. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
87%
Ezek a nagyon körülményes "bejelentések" általában így félremennek sajnos. Nem volt jó ötlet ez a sorsjegy, fura volt neki az egész szitu, nem tudta, hogy most akkor hogy is reagáljon. Nem az ő hibája. Egy ismerősöm pl a nagymamájának készített egy keresztrejtvenyt, aminek az volt a megfejtese, hogy dédi leszel. Elérakták ebéd után, hogy tessék, fejtsd meg. Szegény néni ott izzadt a rejtvénnyel, miközben az egész család meredten bámulta. Nem is sikerült, az ismerősöm meg a mamára volt mérges, hogy elrontotta a jópofa bejelentést, ami így elég rossz emlékezetű lett. Pedig nem a mama a hibás.
júl. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
79%

Én is megtartottam magamnak pár napig, hogy pozitív lett a teszt mert egy családtagja kórházban volt és nem akartam rátenni egy lapáttal. Pár nap után elmondtam neki úgy, hogy kapott egy kinder meglepetést egy pozitív teszttel. Megölelt, mondta, hogy örül, de semmi extra reakció. Jött ultrahangra is, de a 12. Hetinél láttam, hogy felfogta, hogy na tényleg baba lesz. Akkor már baba alakja volt, hallottuk a szívhangot is (előtte csak mutatták, hogy van), illetve megmondták a nemét is. Rosszul is lett az ultrahangnál :D

Szerintem csak idő kell neki, hogy felfogja. Tudod, nekik minden lassabban megy.

A reakciója tényleg nem volt túl szép, de szerintem csak kinyögte, ami először eszébe jutott, viszont mindenképp beszéld meg vele.

júl. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
18%
Szegény élete legrosszabb hírét kapta, mert szerintem nem akart (még vagy egyáltalán) gyereket. Nemcsoda, ha nem lelkesen reagált, gondolom ezt a gyerek témát te erőltetted rá.
júl. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
90%
Hát mi amikor eldöntöttük hogy babát szeretnék, mindig tudta mikor volt ovum és onnantól mindig kérdezgette hogy na késik e már a havim. Bocsi de ha igy lereagálta ez nekem fura. Nekünk 3 hónap után jött össze a baba. Mégis nagyon akartuk hogy már az elsőben megfoganjon.
júl. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
82%
Jó nagy bunkó.
júl. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
30%
Nagyon béna ötlet volt, már ne is haragudj. Utána hozzád bújt, nem hagyott el, nem tudom, minek a dráma.
júl. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
85%

19es

Mondjuk mert végre sikerült teherbe esnie, ami egy nagy élmény és változás mindkettejük életében. És nem arra számitott, hogy boruljon térdre és sírjon, de mondjuk a gagyi ötlet és kivonulás helyett lehetett volna egy ölelés inkább. Akárhogy jelenti be nem ennek kellett volna lennie a reakciójának. Szerintem ez az érzelmi intelligencia hiányára vall. Ha szeretem a párom és bármivel kedveskedik nekem, akkor nem ez rá a reakcióm.

júl. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!