Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy a párom így...

Normális, hogy a párom így reagált a terhességemre?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy kaparós sorsjegyet, amelyre az volt írva, hogy "életre szóló nyeremény, Kapard le"

4 kocka volt 3 "nem nyert" felirattal az utolsó pedig " kisbabánk lesz"

Kaparós része tényleg kicsit rossz minőségű volt mert nehezen lehetett lekaparni, de jó ötletnek tartottam.

Amikor lekaparta, rám mosolygott, utána meg mondta "hát ez gagyi volt"

Amúgy is iszonyat izgultam.Azt hittem majd meglölel vagy mond valamit, de aztán fogta magát és elszívott egy cigit.Én lefeküdtem, aztán jött odabújni hozzám. Hozzátenném terveztük a babát, nem véletlen jött össze.

Kicsit csalódás volt és nem tudom hova tenni:(


júl. 3. 10:19
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
33%

Ez szép gesztus? Ti ilyen szőke herceg fehér lovon meséken nőttetek fel?

Mi lesz a következő? Feliratos bodyk a babának? Vagy milyen közhely.

júl. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
62%

27, nő vagyok, szóval mellé.

Ettől még idióta gagyinak tartom ezt a dolgot, és el nem tudom képzelni, hogy ne mondjam el rögtön annak, aki velem együtt válik szülővé. Vagyis vált, mert mi már túl vagyunk a gyerekvállaláson...

júl. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem is kicsit bénácska ez a sorjegyes dolog. Úgy gondolom zavarában nem tudta, hogy reagáljon erre, de persze én nem ismerem a párod. De mégis miért nem kérdezed meg őt? Beszéljétek meg a dolgot.
júl. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
86%
Nem vagyunk egyformák de túlzás amit itt egyesek művelnek.
júl. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
85%

Azért vicces hogy itt páran azzal dicsekednek hogy ők vagy a párjuk nem értették/értenék meg ez mit jelent. 😂 Erre inkább ne legyetek büszkék mert szerintem a 70 éves nagyanyám is egyből levágná a szitut.


Az hogy gagyi vagy cuki mindenki egyéni izlesere van bízva, szíve joga valakinek úgy gondolni hogy gagyi. De ha ezt tortenetesen a párod ajandekarol gondolod akkor rohadt paraszt dolog így reagálni. És főleg azért mert gyakorlatilag nem csak a sorsjegyre reagált így, hanem a gyerekre is.

Nem azt mondta hogy "nagyon örülök drágám, de ez a sorsjegyre gagyi". Csak legagyizta a sorsjegyet, azt hogy gyereke lesz meg le se reagálta. Na most vagy tényleg olyan hülye hogy nem érti vagy ahogy mondtam, rohadt nagy paraszt..

júl. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
39%
Nem azért,de szerintem nem feltétlenül buta az,aki egy ilyen sorsjegyből nem vágná le egyből,hogy mi a szitu.Ha babát tervezünk, akkor ne így tudjam már meg,hanem szóljon a párom,hogy késik,vagy tesztelték,vagy valami.Ez tényleg olyan mint a Facebookos jóslós izék,amik naponta 3x jósolnak gyermekaldást,sőt ikreket,gazdagságot, külföldi luxus utazást,meg mit tudom én mit.
júl. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
74%
36# szerintem meg egyáltalán nem olyan. Ezen nincs mit felreerteni, egyértelmű a szituáció. És hogy férfivel is beszéljünk, én megkérdeztem a férjemet is, ő is velem ért egyet.
júl. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
32%
Jólvan akkor,ti vagytok az okosak.Én szerintem még vagy elsőre nem értette,vagy nem meri még beleélni magát,vagy nem is tudja hova tenni hirtelen.Sok férfi nem tudja amúgy addig rendesen felfogni,ameddig nem látja pl ultrahangon.A szituációt sem tudjuk,lehet,hogy épp hazaért,és kapkodva kapta meg azt a sorsjegyet.Nem kell drámát csinálni mindenből.Ismerni kellene a másikat.
júl. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
76%
#36 érezheted úgy hogy te nem így akarod megtudni, ez rendben van. De attól még aki ezt nem érti, nem tudja osszeadni a kettőt meg a kettőt az igenis buta.
júl. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
65%
39# ott a pont. Ezt vagy az nem érti, aki nem akarja, vagy akinek nincs 90 az iqja. Minden más belemagyarazas, és a munder becsületének a védése, mert ezen az oldalon az a menő, hogy a normális emberekbe rugjunk bele, a hulyeket meg védjük.
júl. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!