Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elképzelhető, hogy a kedély...

Elképzelhető, hogy a kedély javítótól nem mozog még a 19 hetes babám?

Figyelt kérdés
Igen, tudom, hogy nem jó Frontint szedni várandósság alatt, de sajnos pánikbetegség miatt már közel 10 éve alkalom szerűen szedem orvosi felügyelet mellett. A nőgyógyász, aki a terhesgondozást csinálja, a védőnő, a pszichiáterem és a háziorvosom is aki szintén pszichiáter mind azt mondta, hogy mivel alkalom szerűen, a pánikrohamok alatt veszek csak be 2-3 szem 0.5mg-os adagot , ettől nem lesz baja a babának. Nagyobb bajt okozna, ha pánikolnék és nem vennék be rá semmit. Amúgy lassan csökkentem az adagot, mert a 30.hetre legkésőbb le akarom tenni. Viszont elmúltam 19 hetes várandós és még nem érzem mozogni a babát. Vagyis vannak napok mikor mintha valamit éreznék, de nem tudom mit kellene , így nem vagyok biztos benne , hogy ez a baba. Lehet, hogy a heti egy-ket alkalommal bevett Frontin miatt nem érzem még mozogni? Kérlek ne ítéljetek el, sajnos a pánikroham nem az az állapot amit fejben eldöntve le lehet küzdeni és aki sosem élt át ilyet, vagy nem pánikbeteg el sem tudja képzelni, mennyire rossz ez az egész.

2023. szept. 8. 02:51
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
Nagyon kíváncsi lennék, mi lesz a gyerekkel. Persze valószínűleg nem fogja megírni.
2023. szept. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
100%
10 éve szeded a gyógyszert, de még mindig pánikbeteg vagy. Hahó! Akkor segít a gyógyszer, vagy nem? Ha 10 év alatt nem gyógyultál meg tőle, ezután sem fogsz... Erőt kéne venni magadon, és más, egészségesebb módszereket találni önmagad megnyugtatására.
máj. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!