Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hirtelen idegeskedéstől el...

A hirtelen idegeskedéstől el lehet vetélni???? 19 hetes vagyok csak anyám nagyon felidegesitett telefonon keresztül, olyan ideg lett bennem üvöltöztem a telefonba! De a szivem nagyon dobogott! Órákig alig tudtam lenyugodni

Figyelt kérdés
Remélem nem ártottam a babanak : ( Olyanokat olvastam hogy kinyílhat a méhszáj stb. De anyámat egy idore kizárom teljesen az életemből! Mert nincs tekintettel a terhesegemre ezek szerint

2023. júl. 31. 15:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kicsit nyugodj meg, csillapítsd le a hormonjaid, vegyél két mély levegőt és egy nyugodt napon beszéld meg anyukáddal a dolgot, bármi is volt a nézeteltérés oka.


Elvetélni nem fogsz, (ha igen, akkor nem emiatt). Gondolj bele a háborúk alatt született gyerekek anyukái mennyit idegeskednek, vagy egy olyan anyuka aki bántalmazó kapcsolatban él, esetleg aki szájalós kamaszt nevel.

2023. júl. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél be egy magnéziumot és pihenj le.
2023. júl. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Rám apám a rendőrséget hívta ki, nem kis balhèk voltak.

A rendőrség nem is èrtette mi a problèmája apámnak. Megkeserítette a terhessègem. Most itt fekszik mellettem a kicsi fiam. Probálj meg lenyugodni. Minden rendben lesz.

2023. júl. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

Tartós és súlyos stressz okozhat vetélést/koraszülést.

Az, hogy egyszer felhúztad magad még nem fog bajt okozni! Viszont érdemes kerülni az olyen embereket, akik felidegesítenek rendszeresen.

2023. júl. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mamad / dedmamad a haboruban szult , es megis itt vagy te is.
2023. júl. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baj.
2023. júl. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat csak az esik rosszul az egészben hogy kiabaltam hangosan ,biztos hallotta a baba is : (


ez a hallását nem tette tönkre???

2023. júl. 31. 16:36
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
A hallását? Az hogy te kiabáltál? 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ azért butának nem kell lenni.
2023. júl. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%
Na egy újabb agyament terhes🤦‍♀️
2023. júl. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
92%

De sajnálom kérdező de mert kiabáltál tuti süket lesz a gyerek:-(


Könyörgöm gondolkodj kicsit. Akkor ennyi erővel minden tanár, óvónő, zajos helyen élő/dolgozó nő gyereke süket lenne.

2023. júl. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!