Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes terhes vagyok és...

19 hetes terhes vagyok és tegnap éjjel arra keltem fel,mintha szülési fájásaim lennének.!?

Figyelt kérdés

Kétszer éreztem összesen,felkeltem,kimentem a mosdóba,beszedtem két magnéziumot és azota semmi. 4 napja volt a 18 hetes Uh mindent rendben találtak. Orvoshoz jovo héten kell mennem.

Meg annyi ,hogy 10 hetesen korhazba kerultem fenyegeto vetéléssel,véreztem,gorcsoltem.

+nem elso baba és nem nagyon érzem még,hogy rendesen mozogna.

Koraszülés fenyegethet? :(



2022. nov. 7. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos bemennék holnap az ambulanciára és elmondanám a panaszokat. Max hazaküldenek. De a te előzményeiddel én nem lennék nyugodt.
2022. nov. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Még annyi,hogy nagyon lent van a baba. Sokszor lent szoktam érezni,hogy csuklik. De rugdosni még nem rugdos
2022. nov. 7. 21:55
 3/9 A kérdező kommentje:
Mikor be kerültem akkor is csak magnéziumot meg progeszteront adtak és azr mondták vagy meg marad vagy nem. Azóta nem is volt gond,szépen fejlődik,csak ezek a gorcsok aggasztanak,meg szerintem 19 hetesen még nem nagyon kéne hogy keményedjen a hasam.
2022. nov. 7. 22:00
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Az nem koraszülés, hanem vetélés lenne. Holnap reggel orvos.
2022. nov. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb. félidőtől voltak jóslóim. Minden rendben volt. Viszont ilyen előélettel mindenképp elmennék holnap orvoshoz, hogy megnyugodjak.
2022. nov. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm az eddigi válaszokat :) holnap mindenképp el megyek orvoshoz. Pont holnap kell védő nöhöz is mennem. Neki is jelezni fogom.

Úgy látszik mégis van ilyen korai haskeményedés. Lehet,hogy nálam sincs gond,de azért jelzem az orvos

2022. nov. 7. 23:00
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem az egesz elso es masodik trimeszterben volt mensi gorcseim enis paraztam a koraszulestol vetelestol aztan a harmadik trimeszterre teljesen elmultak a gorcsok csak a kemenyedes maradt

Nyugi:)

2022. nov. 8. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia én 20 hetes vagyok és keményedek.

18 hetesen éjjel én is arra keltem ,hogy megszülök de szerencsére nem. Másnap a dokim semmit nem talált. Valószínű ,hogy front volt.

2022. nov. 8. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem. :) koszonom a valaszokat :) próbálom nem végig stresszelni az egész terhességet :)
2022. nov. 8. 07:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!