Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hirtelen idegeskedéstől el...

A hirtelen idegeskedéstől el lehet vetélni???? 19 hetes vagyok csak anyám nagyon felidegesitett telefonon keresztül, olyan ideg lett bennem üvöltöztem a telefonba! De a szivem nagyon dobogott! Órákig alig tudtam lenyugodni

Figyelt kérdés
Remélem nem ártottam a babanak : ( Olyanokat olvastam hogy kinyílhat a méhszáj stb. De anyámat egy idore kizárom teljesen az életemből! Mert nincs tekintettel a terhesegemre ezek szerint

2023. júl. 31. 15:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Drága. Terhessegem ilyen szakaszában került az édesanyám pszichiátriára, azt sem tudta én kivagyok, meg hogy ő kicsoda. Előttem kapott rohamot, mindenféle halucinációkról hadovált. Reszketett...sírt. Nagyon rottyon voltam. De a babának kutya baja. Ne idegeskedj. Szerintem a hormonok végett is vagy ingerlékenyebb :)
2023. júl. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!