Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elképzelhető, hogy a kedély...

Elképzelhető, hogy a kedély javítótól nem mozog még a 19 hetes babám?

Figyelt kérdés
Igen, tudom, hogy nem jó Frontint szedni várandósság alatt, de sajnos pánikbetegség miatt már közel 10 éve alkalom szerűen szedem orvosi felügyelet mellett. A nőgyógyász, aki a terhesgondozást csinálja, a védőnő, a pszichiáterem és a háziorvosom is aki szintén pszichiáter mind azt mondta, hogy mivel alkalom szerűen, a pánikrohamok alatt veszek csak be 2-3 szem 0.5mg-os adagot , ettől nem lesz baja a babának. Nagyobb bajt okozna, ha pánikolnék és nem vennék be rá semmit. Amúgy lassan csökkentem az adagot, mert a 30.hetre legkésőbb le akarom tenni. Viszont elmúltam 19 hetes várandós és még nem érzem mozogni a babát. Vagyis vannak napok mikor mintha valamit éreznék, de nem tudom mit kellene , így nem vagyok biztos benne , hogy ez a baba. Lehet, hogy a heti egy-ket alkalommal bevett Frontin miatt nem érzem még mozogni? Kérlek ne ítéljetek el, sajnos a pánikroham nem az az állapot amit fejben eldöntve le lehet küzdeni és aki sosem élt át ilyet, vagy nem pánikbeteg el sem tudja képzelni, mennyire rossz ez az egész.

2023. szept. 8. 02:51
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
90%
Ezt én se értem. Ráadásul ezek örökölhető dolgok. A gyereked is lehet simán pánikbeteg. Miért kell már eleve mentális terheltséggel indítani valakit az életben? Ezen kívül egy gyerek nem épp stresszmentes élet kulcsa…
2023. szept. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
80%

Hát azt se fogod fejben megoldani, ha az idegrendszerileg károsult gyerekedet tartod a karodban két frontin mellett. Megéri.

Nem véletlenül szelektál a természet, jobb lett volna neked gyerek nélkül.

2023. szept. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
82%
De én nem értem, hogy ha ilyen pszichés problémáid vannak, miért vállalsz gyereket? Mind a nyugtató szedése, mind a pánikrohamaid veszélyesek ránézve, elöbb kezeltetni kellett volna magad.
2023. szept. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
100%

Én meg attól is félnék, hogy függővé válik a gyerek is... mint az alkoholos kismamák magzata.

Kívánom, hogy minden rendben legyen, de tuti mérlegelnék. Meg szülés után is. Nem tompít be? El fogod tudni látni a babát? Lesz segítséged?

2023. szept. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
88%

[link]

Egy szimpla Clexane-hoz, ami életet ment (konkrétan a magzatét is) hasonlítani EZT, ami tanulmányok tucatjai szerint is komoly gondokat okoz.

Légy gyenge..

2023. szept. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
91%
Én sem értem, hogy miért nem lehetett ezt kikezeltetni lombik előtt. Szüles előtt 3héttel mar tilos a frontin. Plusz frontinnal tenyleg tilos szoptatni. Mondjuk tapszeres lehet, attól nem lesz semmi baja.
2023. szept. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
96%

Most majd meg fog sértődni, hogy de neki os joga van gyerekhez, mint mindenki másnak, és de ő ooooolyan nagyon akarta, es naaaagyon jo sora lesz a gyereknek, mindent megkap majd, es hogy itt milyen könnyű ismeretlenül ítélkezni.

Hát ha egy 10 eve pánikbeteg ember, aki képtelen elhagyni a frontint, LOMBIKKAL vallal gyereket, azon azért én is eltátom a szám. De tudom, aaaannyira vágyott rá.

2023. szept. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, én is azt hittem, véletlenül besikerült a baba és nem tudott gyógyszert valtani, azért szed frontint.

Komolyan egyik orvosodnak se jutott eszébe, hogy MIELŐTT elkezded a lombikot, gyógyszert valts?? Ne haragudj, de ezt elég nehéz elhinni.

2023. szept. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%

16, fordítva. Terhesség alatt veszélyesebb, az anyatejbe ugyan kivalasztódik, de kisebb arányban, mint ahogy átmegy a placentán.

Szoptatás alatt se idealis, de kisebb eséllyel okoz gondot.

2023. szept. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%
Én sem annyira értem ezeket. Azért egy pánikbetegséget pszichoterápiával lehetne kezelni, miért nem történt ez meg gyermekvállalás előtt?
2023. szept. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!