Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor mondjam el, hogy terhes...

Mikor mondjam el, hogy terhes vagyok? Esküvő előtt állunk.

Figyelt kérdés

3 hét múlva lesz az esküvőnk, nekem pedig most lett pozitív a terhességi tesztem.

Ez nem baj, örülök, babatervezésben vagyunk több mint egy éve. Még nagyon az elején járhatok, kb.4 hét.

Szeretném elmondani a vőlegényemnek, de tudom hogy nagyon aggódna értem, túl izgulná az esküvőt is, és nehezen tudná az örömét titokban tartani. Én örülnék neki, ha az esküvő még "rólunk" szólna, és nem a terhességről csacsogna Mindneki. Másrészt, tényleg nagyon az elején vagyunk, 12. Hétig egyébként sem szeretném közhírré tenni.

Egyébként meg annyira szeretném megosztani vele, mert úgy érzem joga van tudni.

Járt valaki hasonló helyzetben?



2023. máj. 1. 12:24
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
83%
Én nem bírtam volna ki,hogy ne mondjam el. Tudta azt is,amikor tesztelek. Én tényleg nem értem,hogy lehet hetekig titkolni,nekem ez abszurd egy kapcsolatban. Tényleg amúgy és mit mondasz,miért nem koccintasz? De meg igen,én például az elejétől kezdve hánytam,elég gyorsan levágta volna,hogy valami van és azonnal rosszul is esett volna neki,hogy ő még nem tudja...jogosan,mikor régóta nagyon vártuk már. Ha rosszul lettem volna se tudott volna róla így. Pedig nálunk is végig aggódott,féltett,de azért normális keretek között. Ő is alig várta,hogy szétkürtölje,de képes volt tartani magát. A kérdés az volt mikor mond el,hát én már elmondtam volna. Ez az én véleményem.
2023. máj. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
88%

Eleve nem értem, rajta vagytok a gyerektémán egy ideje, és a párod ennyire nincs tisztában vele, hogy kb. 4 hetente aktuális a teszt, ha nem jön meg?

Vagy ha rendszertelen a ciklus, akkor sem kérdez rá, mi a helyzet? Vagy ha igen, letagadod? Ez jó kezdet.

2023. máj. 2. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
85%

Az egyik az, hogy most lehetsz 4 hetes, szóval 3 hét múlva már orvoshoz is menni kéne, ha nem előbb. Akkor azt se mondanad el neki, hogy épp ultrahangra mész?

Ha baj lesz(ne legyen!!) akkor jobban megijed..

Másrészt én nagyon mérges lennék, ha a párom ilyet eltitkolna hetekig.

2023. máj. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!