Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor mondjam el, hogy terhes...

Mikor mondjam el, hogy terhes vagyok? Esküvő előtt állunk.

Figyelt kérdés

3 hét múlva lesz az esküvőnk, nekem pedig most lett pozitív a terhességi tesztem.

Ez nem baj, örülök, babatervezésben vagyunk több mint egy éve. Még nagyon az elején járhatok, kb.4 hét.

Szeretném elmondani a vőlegényemnek, de tudom hogy nagyon aggódna értem, túl izgulná az esküvőt is, és nehezen tudná az örömét titokban tartani. Én örülnék neki, ha az esküvő még "rólunk" szólna, és nem a terhességről csacsogna Mindneki. Másrészt, tényleg nagyon az elején vagyunk, 12. Hétig egyébként sem szeretném közhírré tenni.

Egyébként meg annyira szeretném megosztani vele, mert úgy érzem joga van tudni.

Járt valaki hasonló helyzetben?



2023. máj. 1. 12:24
A kérdező szavazást indított:
Most, minél előbb.
Még az esküvő előtt, de csak a vőlegényemnek.
Az esküvő után.
101 szavazat
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
90%

Nem értem hogy hogy bírnám ki hogy ne mond el neki????

Eskü nem tudom épp ésszel felfogni hogy képes lennél eltitkolni előtte?

Mit fog érezni ha rájön hogy te már régen tudtad? Vagy arról is hazudni fogsz neki?

2023. máj. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
89%
Az én férjem (akkor még csak vőlegény volt) velem együtt izgult a tesztelésnél, konkrétan a nappaliban toporzékolt, amíg én a mosdóban intéztem a dolgot..
2023. máj. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
99%
Hát neki azonnal Ettől még nem kell világgá kürtölni.
2023. máj. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Neki elmondani mihamarabb, a többieknek meg majd 12.hét körül. Ha attól tartasz, hogy rájönnek, mert nem iszol az esküvődön, kérj alkohol mentes pezsgőt magadnak és hasonló praktikák. Szóval én itt nem látok gondot!
2023. máj. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

1# Kicsit erős hogy erről is hazudok. Másról sem szoktam, erről sem tenném. Ha nem ismerném a cuklisom rendszerességét, fel sem tűnt volna még.

De azt sem akarom elvenni tőle, hogy az esküvőt úgy élje meg ő is, meg én is ahogy szerettük volna.

De elfogadom a válaszod, ez is egy véleményem, én kérdeztem.

Köszönöm mindenkinek aki válaszol!

2023. máj. 1. 12:50
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan elmondanám, amúgy meg nem feltétlen kéne másnak szétkürtölni főleg úgy hogy orvosnál se jártál sőt kb akkor kell menned majd addigra lesz szívhang. Ő meg legyen felnőtt és tartsa titokban, pl öcsémeknél is úton volt a baba mégse tudta meg senki sem az esküvőn..
2023. máj. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim válasza:
91%
Szerintem mondd el neki, ezt így, ahogy itt leírtad, felnőtt emberek vagytok, nyilván meg tudjátok beszélni. Ésszel buliztok egyet, a szűk kört beavatjátok, hogy ne akarjanak itatni és ennyi. :) Sok boldogságot és gratulálok!
2023. máj. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
94%

Mindnképpen el kell mondani. Mi van, ha rosszul leszel és nem tudja?? Meg amúgy is. Ez a "szeretném, ha ugy élné meg, ahogy szerettük volna" duma teljesen értelmetlen, miért, az milyen? Ha tudja, hogy terhes vagy, akkor nem jól éli meg, vagy mi? Főleg ha egy éve próbálkoztok, akkor amúgy is a pakliban volt a pocakos esküvő, nem? Elvileg szülők lesztek, kezdjetek el felelősségteljes viselkedést gyakorolni.

Csak neki mondd el, másnak ne.

2023. máj. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk evidensen rögtön azután, hogy pozitív lett a teszt.
2023. máj. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2023. máj. 1. 13:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!