Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor mondjam el, hogy terhes...

Mikor mondjam el, hogy terhes vagyok? Esküvő előtt állunk.

Figyelt kérdés

3 hét múlva lesz az esküvőnk, nekem pedig most lett pozitív a terhességi tesztem.

Ez nem baj, örülök, babatervezésben vagyunk több mint egy éve. Még nagyon az elején járhatok, kb.4 hét.

Szeretném elmondani a vőlegényemnek, de tudom hogy nagyon aggódna értem, túl izgulná az esküvőt is, és nehezen tudná az örömét titokban tartani. Én örülnék neki, ha az esküvő még "rólunk" szólna, és nem a terhességről csacsogna Mindneki. Másrészt, tényleg nagyon az elején vagyunk, 12. Hétig egyébként sem szeretném közhírré tenni.

Egyébként meg annyira szeretném megosztani vele, mert úgy érzem joga van tudni.

Járt valaki hasonló helyzetben?



2023. máj. 1. 12:24
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
94%
Bevallom, nem értem, miért nem akarod a párodnak elmondani. Szerintem pont hogy egy pluszt adna neki az esküvőhöz a baba miatti boldogság.
2023. máj. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
95%

"De azt sem akarom elvenni tőle, hogy az esküvőt úgy élje meg ő is, meg én is ahogy szerettük volna."


De mit nem akarsz elvenni tőle? Mitől lenne más? Nem inná le magát a sárga földig? Vagy nem hinné, hogy még egy ideig kettesben lesztek?


Számomra totális wtf, hogy egyáltalán eszedbe jut, hogy ne avasd rögtön be.

Vagy attól tartasz, hogy akkor el se venne?

Ez az egy ok lenne érthető. 😂

2023. máj. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
89%

Én sem értem, hogy ez hogy lehet kérdés.

Együtt caináltátok. Együtt várjátok. Te meg majd nem mondod el neki, hogy az esküvő csak rólad szóljon. Nem érzed kicsit önzőnek magad?!


Én ismertem a feleségem ciklusát, nem volt kérdés, hogy nem jótt meg neki, együtt teszteljünk, együtt éljük meg ezt az élményt.


Ha nekem a feleségem eltitkolta volna, én a válást is megfontoltam volna, nemhogy egy esküvőt....

2023. máj. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
94%
Remélem azért a szülésig tájékoztatod 😂🤦‍♀️
2023. máj. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
92%
Én sem értem. Még boldogabbá tenné az esküvőt. Meg hogy ez csak rólatok szóljon...Biztos akarod te ezt a gyerkeket? Mert már attól félsz hogy elveszi rólatok a rivaldafényt.
2023. máj. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
98%

Szerintrm az rsküvőt még boldogabban fogjátok megélni :)

Tudjátok majd a tikis titkotokat :)

2023. máj. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

Ennyire nem tragikus a helyzet, és nem vagyok ennyire se önző se szemét, nem igazán értem miért kell kiforgatni a szavaim.


Leírtam, azért gondolkodom, hogy elmondjam e előtte, mert ismerem. Aggódna, agyalna, féltene. Folyamatosan azon kattogna és rágodna hogy jól vagyok, vagyunk e. Illetve nem tud fullenteni, a sok bőséges gyermekáldás jókívánság közepette biztos, hogy kobukna. Amit még nem szeretnék.

Nem akarom kihagyni, nem félek hogy így nem venne el(Jézus!), és igen tájékoztatnám a szülés előtt.... 3 hétről van szó, a nászúton valami romantikus keretben elmondanám. Ha addig nem tenném meg, mert nyilván ez nekem is fontos...

2023. máj. 1. 13:32
 18/33 anonim ***** válasza:
94%

Ez azért kicsit abszurd nem gondolod?

Hetekig titkolni egy ilyen dolgot...

2023. máj. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
93%

Hat akkor ne mond el 😂🤦‍♀️ akkor minek kérdezted?

Mindenki egyöntetűen azt mondja, hogy önző vagy, de neeem, te nem. Csak helikopter.

2023. máj. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
16%

Egy férfi egyszerre egy felé tud figyelni.

Szerintem sok lenne neki, én csak ezért várnék az esküvő másnapjáig.

Meg persze azért is, hogy ha netán elmegy... akkor korai lenne az öröm.

Más körülmények között simán meg kéne mondani neki, de most talán nem lenne jó ötlet.

2023. máj. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!