Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tudtok Vaszil Edit szülész...

Mit tudtok Vaszil Edit szülésznőről a Sote II. sz. Női klinikán? Őt ajánlotta a dokim, de még nem is hallottam róla.

Figyelt kérdés
Mennyiért vállal szülést, szimpi, fiatal?
2010. okt. 6. 20:09
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
Hahó! :) Én is nála szültem! Nagyon kedves aranyos, pozitív megjelenés! :))
2011. aug. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:

Sziasztok, én is nála szültem! És Dr Mészáros Gábornál!

Csak jót tudok róla mondani. mindig segítőkészen állt hozzánk, volt olyan, hogy nem is dolgozott aznap szabadnapos volt, de nem sikerült egy két vizsgálatot elintéznem, mert a dokim a műtőben volt, ő ebben is tudott nekem segíteni! :))Annyira örülök, hogy nála szültem! a barátnőm Tigyi Zsuzsinál szült én őt is szívesen ajánlom mindenkinek! :)

2011. okt. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Sziasztok! Csatlakozom hozzátok! Baromi jó szülésznő! Meglepően fiatal, de látszik rajta, nagyon tudja mit csinál! Maximálisan odaadó, és én tudom, hogy még nem szült, abszolút áttudja érezni, a mi promlémáinkat! Tényleg mindig segítőkészen állt hozzánk! Azt gondolom aki őt választja, csakis hasonló képpel tud nyilatkozni róla! Már az első találkozásunk alkalmával is egy roppant elbűvölő mosolygós szülésznő volt! Én Doc Ács Nàndornál szültem! Edit és Ács doktor segítségével egy csodálatos kislánynak adtam életet!! Örök hálám nekik!
2011. dec. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Sziasztok! Én is csak őt ajánlom és Ács doktort! Én is nála szültem!
2012. febr. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Sziasztok! Szép napot mindenkinek, az én szülésznőm is Vaszil Edit volt! Nem is tudom szavakba önteni, hogy mennyire sokat segített nekünk! Az orvosom dr Timmermann Gábor volt! Ő vele is maximálisan megvagyok elégedve!

Az első babámat sanos nem náluk szültem, de ott is volt fogadott orvsom és szülésznőm is, hát a nyomukba sem értek! Az előzőt a Máv kórházban szültem, de említésre se méltó mennyire nem foglalkoztak velünk!

De hála nekik még egy babához kedvet kaptunk! Azt az emberséget és törődést szavakba se lehet foglalni!

Köszönöm! M.L.

2012. márc. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!